fbpx

Polecamy

Nie ujdzie mu to płazem

Wczoraj funkcjonariusze policji zatrzymali 59-latka, który z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie postanowił wsiąść za kierownicę samochodu. Jego dalsze poczynania, których się dopuścił, przyniosą mu zapewne jeszcze większe kłopoty.

Do zdarzenia doszło we wczorajsze popołudnie. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, iż w okolicy sklepu znajdującego się na terenie jednej z gmin powiatu skarżyskiego, doszło do niepokojącego zdarzenia. 70-letni mężczyzna miał być wleczony za osobowym autem.

Mundurowi, którzy dotarli na miejsce zastali pokrzywdzonego, który zrelacjonował przebieg scen, jakie się rozegrały. Jak się okazało, do sklepu wszedł mężczyzna i nie mając żadnych skrupułów zabrał butelkę alkoholu, a następnie nie płacąc za „małpkę” wsiadł do auta, którym przyjechał na miejsce. Właściciel sklepu postanowił udaremnić pijanemu mężczyźnie ucieczkę i zdeterminowany wybiegł za nim, kiedy obaj „siłowali się” przy kierownicy młodszy z nich ruszył pociągając za sobą 70-latka. Po kilkudziesięciu metrach starszy z mężczyzn upadł na ulicę. Na szczęście 70-latek nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policjanci szybko dotarli do sprawcy. Warto nadmienić, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie oraz ciążył na nim aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymany trzeźwieje w celi, a jego sprawą zajmie się sąd.


reklama


Opr. IR

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media