fbpx

Polecamy

16 medali dla SKSW „Kyokushin-Karate” w Open Tournament Sosnowiec Cup 2019

24 listopada 2019 w niedzielę w hali sportowej w Sosnowcu odbył się Turniej Karate Open Tournament Sosnowiec Cup 2019, który zgromadził 259 zawodników i zawodniczek z 21 klubów z całej Polski.

W tej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 16 medali w tym 9 złotych medali, 5 srebrnych medali i 2 brązowe medale.

Skarżyski Klub Sportów Walki był reprezentowany przez 16 zawodników. Wszyscy znaleźli się na miejscach punktowanych, a dziewięcioro z nich zdobyło złote medale. .Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate zdobył także złoto w punktacji medalowej jako klub wyprzedzając gospodarzy Sosnowiecki Klub Karate i Śląski Klub Karate i Kickboxingu, a Albert Malik został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju zdobywając złoto w rywalizacji kata i złoto w rywalizacji kumite.

2. Krystian Żmijewski

To kolejny dorobek Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na kolejnym Turnieju Karate Kyokushin.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z sukcesu moich podopiecznych, powiedział sensei Zbigniew Zaborski. Wszyscy spisali się na medal. Teraz przed nami kolejny turniej 30 listopada w Radomsku, a potem 15 Grudnia w Rosji.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.