fbpx

Polecamy

Zakończenie sezonu lotowego gołębi w Oddziale Skarżysko-Kamienna (ZDJĘCIA)

W sobotę, 16 listopada o godz. 15.00 odbyło się w hotelu "Promień" podsumowanie sezonu lotowego gołębi w Oddziale PZHGP 0179 Skarżysko-Kam.Prezes Oddziału kol. Jacek Stefański przywitał zaproszonych gości w osobach:

- Prezes Okręgu Kielce kol. Sławomir Pająk,
- Prezes Oddziału Szydłowiec kol. Piotr Szeloch,
- Prezes Oddziału Starachowice kol. Grzegorz Rożniatowski.

oraz sponsorów zakończenia sezonu:

- Hubert Olejarz - właściciel Firmy Freedom,
- Ignacy Sawina - znany lekarz w mieście,
- Marek Gąska - Wiceprzewodniczący Rady Miasta - wręczał nagrody w imieniu Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kroniga.
- Adam Ciok - Członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego

Po podsumowaniu sezonu lotowego przez Prezesa Oddziału wręczono puchary, statuetki i dyplomy dla najlepszych hodowców Oddziału PZHGP Skarżysko-Kam. w 22 kategoriach.

Po tej ceremonii trwała ożywiona dyskusja przy suto zastawionych stołach aż do godzin wieczornych. Dyskutowano o osiągniętych wynikach w tym sezonie oraz o planach Oddziału na następny sezon lotowy 2020.

Wyniki: 

PZHGP  Oddział Skarżysko-Kam. 2019

Gołębie Młode

Kategoria TYPOWANE  15/8

Mistrz  Sławomir Boruń   31 konk.   726,89 pkt.

I V-ce Mistrz  Szymon Wojtachnio   30 konk.   706,74 pkt..

II V-ce Mistrz  Mariusz Rozwadowski   29 konk.   684,68 pkt.

I Przodownik   Krzysztof Jedynak   28 konk.   642,63 pkt.

II Przodownik   Marek Garbala   27 konk.   640,85 pkt.

III Przodownik   Ignacy Sawina   27 konk.   610,96 pkt.

IV Przodownik   Robert Pocheć   26 konk.   605,21 pkt.

V Przodownik   Łukasz Adamczyk   26 konk.   596,51 pkt.

VI Przodownik    Sławomir Bernatek   26 konk.   589,63 pkt.

VII Przodownik   Bolesław Telka   24 konk.   550,03 pkt.

VIII Przodownik   Zbigniew Miernik   24 konk.   547,33 pkt.

IX Przodownik   Jacek Stefański   24 konk.   514,44 pkt.

X  Przodownik   Marcin Rożmiej   21 konk.   510,15 pkt.

XI  Przodownik   Bartłomiej Kowalik   22 konk.   488,65 pkt.

XII  Przodownik   Paweł i Grzegorz Kamiński   20 konk.   471,26 pkt.

XIII  Przodownik   Arkadiusz i Sławomir Łukomski   19 konk.   432,78 pkt.

XIV  Przodownik   Piotr i Jakub Herman   18 konk.   432,30 pkt.

XV  Przodownik   Bogdan Piętak   18 konk.   407,15 pkt.

Kategoria Młode I 7 z całości

Mistrz  Szymon Wojtachnio   35 konk.   826,92 pkt.

I V-ce Mistrz  Krzysztof Jedynak   35 konk.   822,85 pkt.

II V-ce Mistrz  Łukasz Adamczyk  35 konk.   820,64 pkt.

I Przodownik   Paweł i Grzegorz Kamiński   35 konk.   816,46 pkt.

II Przodownik   Mariusz Rozwadowski   35 konk.   815,44 pkt.

III Przodownik   Sławomir Boruń   35 konk.   813,50 pkt.

IV Przodownik   Ignacy Sawina   35 konk.   812,84 pkt.

V Przodownik   Marek Garbala   35 konk.   811,07 pkt.

VI Przodownik    Robert Pocheć   35 konk.   809,64 pkt.

VII Przodownik   Zbigniew Miernik   35 konk.   806,19 pkt.

VIII Przodownik   Hubert Szcześniak   35 konk.   795,48 pkt.

IX Przodownik   Bartłomiej Kowalik   35 konk.   784,06 pkt.

X  Przodownik   Sławomir Bernatek   35 konk.   783,14 pkt.

XI  Przodownik   Jacek Stefański   35 konk.   764,26 pkt.

XII  Przodownik   Marian Kopeć   35 konk.   762,73 pkt.

XIII  Przodownik   Adam Łukomski   35 konk.   762,32 pkt.

XIV  Przodownik   Kamili Wiesław Jakóbczyk   33 konk.   722,84 pkt.

XV  Przodownik   Bolesław Telka   33 konk.   722,34 pkt.

Kategoria Młode Open  5 z 50

Mistrz  Szymon Wojtachnio   25 konk.   592,08 pkt.

I V-ce Mistrz  Łukasz Adamczyk  25 konk.   586,28 pkt.

II V-ce Mistrz  Krzysztof Jedynak  25 konk.   585,53 pkt.

I Przodownik   Robert Pocheć   25 konk.   580,33 pkt.

II Przodownik   Marek Garbala   25 konk.   577,82 pkt.

III Przodownik   Sławomir Boruń   25 konk.   576,15 pkt.

IV Przodownik   Ignacy Sawina   25 konk.   575,51 pkt.

V Przodownik   Mariusz Rozwadowski   25 konk.  575,36 pkt.

VI Przodownik    Sławomir Bernatek   25 konk.   568,25 pkt.

VII Przodownik   Zbigniew Miernik   25 konk.   567,54 pkt.

VIII Przodownik   Bolesław Telka   25 konk.   565,10 pkt.

IX Przodownik   Bogdan Piętak   25 konk.   561,26 pkt.

X  Przodownik   Bartłomiej Kowalik   25 konk.   554,67 pkt.

XI  Przodownik   Adam Łukomski   25 konk.   553,28 pkt.

XII  Przodownik   Hubert Szcześniak   24 konk.   534,08 pkt.

XIII  Przodownik   Kamil i Wiesław Jakóbczyk   24 konk.   531,69 pkt.

XIV  Przodownik   Marcin Rożmiej   22 konk.   517,77 pkt.

XV  Przodownik   Arkadiusz i Sławomir Łukomski   23 konk.   495,43 pkt. 

Kategoria Młode Derby

Mistrz  Szymon Wojtachnio   15 konk.   521,85 coef.

I V-ce Mistrz  Krzysztof Jedynak  15 konk.   675,51 coef.

II V-ce Mistrz  Marek Garbala   15 konk.   982,18 coef.

I Przodownik   Robert Pocheć   15 konk.   1108,97 coef.

II Przodownik   Mariusz Rozwadowski 15 konk.   1117,08 coef.

III Przodownik   Sławomir Bernatek  14 konk.   1093,08 coef.

IV Przodownik   Sławomir Boruń   13 konk.   759,56 coef.

V Przodownik   Łukasz Adamczyk   13 konk.  831,08 coef.

VI Przodownik    Ignacy Sawina   11 konk.   593,55 coef.

VII Przodownik   Hubert Szcześniak   11 konk.   984,68 coef.

Kategoria Najlepszy Lotnik Gołębie Młode

I Lotnik Sławomir Bernatek  PD-19-0399996  5 konk.   117,30 pkt.  815,67 konk-km

II Lotnik  Paweł i Grzegorz Kamiński PL-0170-19-4743, 5 konk. 116,61 pkt.  823,52 konk-km

III Lotnik Szymon Wojtachnio  PD-19-722406, 5 konk., 115,27 pkt. 916,47 konk-km

IV Lotnik Sławomir Boruń  PD-19-0259602, 5 konk., 115,06 pkt. 827,66 konk-km

V Lotnik Zbigniew Miernik  PL-0179-19-6768, 5 konk., 114,53 pkt. 905,34 konk-km

VI Lotnik Bolesław Telka  PL-0179-19-1008, 5 konk., 114,38 pkt. 862,95 konk-km

VII Lotnik Marek Garbala  PD-19-0722309, 5 konk. 114,31 pkt.  911,54 konk-km

VIII Lotnik Łukasz Adamczyk  PD-19-0402102, 5 konk., 114,29 pkt. 835,48 konk-km

IX Lotnik Artur Potrzeszcz  PL-0100-19-7788, 5 konk., 114,06 pkt. 866,89 konk-km

X Lotnik  Szymon Wojtachnio PD-19-722407,  5 konk. 113,94 pkt.  916,47 konk-km

Kategoria Fair Play

Mirosław Żołądek

Loty Gołębi Dorosłych


reklama


PZHGP  Oddział Skarżysko-Kam. 2019

Kategoria A

Mistrz  Piotr i Jakub Herman   18 konk.   256,02 coef.

I V-ce Mistrz  Rafał Lisowski   18 konk.  353,97 coef.

II V-ce Mistrz  Szymon Wojtachnio   18 konk.   469,02 coef.

I Przodownik   Damian i Zbigniew Zawisza   18 konk.   526,66 coef.

II Przodownik   Marek Garbala   18 konk.   785,44 coef.

III Przodownik   Mariusz Krogulec   18 konk.   928,71 coef.

IV Przodownik   Wacław Płusa   18 konk.   1000,97 coef.

V Przodownik   Zbigniew Miernik   18 konk.   1058,93 coef.

VI Przodownik    Kamil i Wiesław Jakóbczyk   18 konk.   1144,71 coef.

VII Przodownik   Ignacy Sawina   18 konk.   1197,62 coef.

Kategoria B

Mistrz  Piotr i Jakub Herman   15 konk.   262,94 coef.

I V-ce Mistrz  Mateusz i Janusz Buczek   15 konk.  412,15 coef.

II V-ce Mistrz  Zbigniew Miernik   15 konk.   426,27 coef.

I Przodownik   Sławomir Boruń   15 konk.   555,09 coef.

II Przodownik   Ignacy Sawina   15 konk.   790,71 coef.

III Przodownik   Robert Pocheć   15 konk.   1066,41 coef.

IV Przodownik   Ryszard Błach   15 konk.   1215,51 coef.

V Przodownik   Sławomir Bernatek   15 konk.   1223,24 coef.

VI Przodownik    Ernest Dąbrowa   15 konk.   1277,09 coef.

VII Przodownik   Hubert Szcześniak   15 konk.   1310,91 coef.

Kategoria C

Mistrz  Mariusz   Krogulec  12 konk.   457,62 coef.

I  V-ce Mistrz  Piotr i Jakub Herman   12 konk.  458,58 coef.

II   V-ce Mistrz  Mateusz i Janusz Buczek   12 konk.   464,06 coef.

I Przodownik   Ignacy Sawina   12 konk.   856,98 coef.

II Przodownik   Rajmund Mróz   12 konk.  1373,46 coef.

Kategoria M

Mistrz  Piotr i Jakub Herman   6 konk.   360,05 coef.

I V-ce Mistrz  Mateusz i Janusz Buczek   6 konk.  425,61 coef.

II V-ce Mistrz  Marek Garbala   6 konk.   519,67 coef.

I Przodownik   Krzysztof Jedynak   6 konk.   554,78 coef.

II Przodownik   Henryk Raczyński   6 konk.   691,49 coef.

III Przodownik   Ignacy Sawina   6 konk.   724,33 coef.

IV Przodownik   Jerzy Ołownia   5 konk.   376,98 coef.

Kategoria Gołębie Roczne

Mistrz  Rajmund Mróz  24 konk.   839,82 pkt.

I  V-ce Mistrz  Zbigniew Miernik   24 konk.  770,31 pkt.

II   V-ce Mistrz  Sławomir Boruń   23 konk.   837,53 pkt.

I Przodownik Ernest Dąbrowa  21 konk.   902,62 pkt.

II Przodownik   Piotr i Jakub Herman   21 konk.   681,27 pkt.

Kategoria Super Mistrz

Mistrz  Piotr i Jakub Herman    1337,59 coef.

I  V-ce Mistrz  Ignacy Sawina    2569,64 coef.

Kategoria Inter Mistrzostwo

Mistrz  Piotr i Jakub Herman   18 konk.   728,97 coef.

I V-ce Mistrz  Mateusz i Janusz Buczek   18 konk.  744,67 coef.

II V-ce Mistrz  Ignacy Sawina   18 konk.   1274,74 coef.

I Przodownik   Mariusz Krogulec   15 konk.   703,95 coef.

II Przodownik   Sławomir Boruń   15 konk.   976,08 coef.

III Przodownik   Zbigniew Miernik   15 konk.   1200,31 coef.

IV Przodownik   Jerzy Ołownia   15 konk.   1613,13 coef.

V Przodownik   Rafał Lisowski   12 konk.   668,41 coef.

VI Przodownik    Robert Pocheć   12 konk.   901,01 coef.

VII Przodownik   Krzysztof Jedynak   12 konk.   964,80 coef.

VIII Przodownik   Marcin Dąbrowa   12 konk.   1030,13 coef.

IX Przodownik   Rajmund Mróz   9 konk.   618,31 coef.

X Przodownik   Szymon Wojtachnio   9 konk.   664,43 coef.

Kategoria Zespół Lotników

Mistrz  Mariusz Krogulec   47 konk.   2314,07 pkt.

I V-ce Mistrz  Mateusz i Janusz Buczek   41 konk.  1962,94 pkt.

II V-ce Mistrz  Piotr i Jakub Herman   40 konk.   1990,12 pkt.

I Przodownik   Zbigniew Miernik   38 konk.   1797,69 pkt.

II Przodownik   Rafał Lisowski   36 konk.   1767,55 pkt.

III Przodownik   Rajmund Mróz   35 konk.   1727,49 pkt.

IV Przodownik   Marek Gabala   33 konk.   1658,73 pkt.

V Przodownik   Robert Pocheć   32 konk.   1702,52 pkt.

VI Przodownik    Jerzy Ołownia   31 konk.   1648,31 pkt.

VII Przodownik   Sławomir Boruń   30 konk.   1335,27 pkt.

Kategoria Mistrz Roku

Mistrz  Ignacy Sawina   3581,06 pkt.

I V-ce Mistrz  Marek Garbala   3514,53 pkt.

II V-ce Mistrz  Robert Pocheć   3460,08 pkt.

I Przodownik   Krzysztof Jedynak   3443,45 pkt.

II Przodownik   Szymon Wojtachnio   3296,10 pkt.

III Przodownik   Zbigniew Miernik   3147,90 pkt.

IV Przodownik   Sławomir Boruń     2655,15 pkt.

materiały organizatora 

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media