fbpx

Polecamy

Zapraszamy do Stacji Diagnostycznej przy ul. Mościckiego 4! (ZDJĘCIA)

Działające od dwudziestu lat skarżyskie przedsiębiorstwo w ostatnim czasie poszerzyło swoje usługi. Teraz w TRS przy ulicy Mościckiego 4 działa także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Dotąd firma TRS zajmowała się głównie mechaniką samochodów ciężarowych, dostawczych i busów, a także transportem międzynarodowym.

Od pewnego czasu do TRS możemy się też udać  także wtedy, kiedy chcemy wykonać badanie techniczne pojazdu.

Kiedy wizyta w Okręgowej Stacji Kontroli jest konieczna?

Podstawowym zadaniem każdej stacji kontroli pojazdów jest wykonywanie okresowych przeglądów pojazdu. W odróżnieniu od podstawowej stacji kontroli pojazdów w tej okręgowej wykonamy badanie techniczne każdego rodzaju pojazdu, zarówno do 3,5 t, jak i powyżej. Diagnosta sprawdzi wówczas m.in. układ hamulcowy, amortyzatory, podwozie, ustawienie świateł, zweryfikuje także numer VIN i przebieg.

Stację powinniśmy odwiedzić m.in. także wtedy, kiedy dowód zostanie zatrzymany przez organ kontroli lub go po prostu zgubimy. Wizyta jest wymagana także wtedy, kiedy w pojeździe zostaną dokonane zmiany konstrukcyjne (np. zostanie zamontowana instalacja do zasilania gazem) lub pojazd uczestniczył w wypadku lub kolizji. Stację odwiedzić należy po sprowadzeniu pojazdu z zagranicy lub w sytuacji, kiedy chcemy zarejestrować pojazd jako zabytkowy.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach od 8.00 do 13.00.

Przy każdym przeglądzie technicznym pojazdu właściciele prezentują gorącą kawę i upominek.

Stację znajdziemy w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Mościckiego 4.

WS


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media