fbpx

Polecamy

1 Listopada - zmiana w organizacji ruchu

W związku ze Świętem Zmarłych od czwartku w okolicach cmentarzy na terenie powiatu skarżyskiego nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego. Potrwają one do 3 listopada do godziny 20.

Jak co roku w rejonie niektórych powiatowych nekropolii nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego, które zaczną się 31 października od godziny 16 i potrwają do 3 listopada do godziny 20. Przy cmentarzu na Łyżwach przejazd ulicą Langiewicza będzie możliwy tylko od strony pętli autobusowej w kierunku ulicy 1 Maja. Autobusy komunikacji miejskiej będą miały przywilej kursowania, jak na co dzień.

Przy cmentarzu na osiedlu Zachodnie wyłączony z ruchu samochodowego będzie odcinek drogi biegnący wzdłuż muru cmentarnego łączący starą i nową cześć nekropolii. Do steraj części dojedziemy od ulicy Cmentarnej, zaś do nowej tylko od ulicy Staffa.

W Bliżynie do cmentarza dojedziemy od ul. Kamiennej oraz ul. Piaskową od strony szkoły. Odcinek ulicy Piaskowej przebiegający wzdłuż cmentarza zostanie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów.

 


reklama


W Łącznej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy od strony kościoła w kierunku cmentarza. Dojazd do cmentarza od starej drogi E 7 nie będzie możliwy.

Przy wszystkich cmentarzach czuwać nad bezpieczeństwem będą policjanci, którzy w razie konieczności podejmować będą ręczną regulację ruchu drogowego.

Z uwagi na zmiany organizacji ruchu oraz wzmożony ruch pojazdów, zachęcamy wszystkich mieszkańców o przemieszczenie się w rejon cmentarzy wykorzystując komunikację miejską lub w miarę możliwości pieszo. Pozostawienie samochodu w domu pozwoli uniknąć nerwów stojąc w korkach oraz zaoszczędzić czas.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media