fbpx

Polecamy

Pięć medali dla SKSW w Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Katowic (ZDJĘCIA)

26 października w sobotę 2019 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 56 w Katowicach odbył się V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic, który zgromadził około 420 zawodników i zawodniczek z 24 klubów z całej Polski oraz gościnnie zawodnicy z Holandii.

W tej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 5 medali w tym 1 złoty medal, 2 srebrne medale i 2 brązowe medale.

Skarżyski Klub Sportów Walki był reprezentowany przez 7 zawodników. Wszyscy znaleźli się na miejscach punktowanych, a pięcioro zdobyło medale. W tym samym czasie druga grupa reprezentantów klubu, pod wodzą sensei Zbigniewa Zaborskiego wzięła udział w seminarium kumite w Warszawie, które prowadzone było przez v-ce mistrza świata w kumite kategorii open z 1999 r Muzzafera Bacaka 4 Dan Niemcy.

W Katowicach medale zdobyli:

Złoty medal
1. Anna Pieniążek

Srebrne medal zdobyli
1. Borys Świerczyński
2. Nadia Pieniążek

Brązowe medale zdobyli
1. Nikola Pieniążek
2. Antonina Pastuszko

Miejsca od 5 do 8 zajęłi
1. Maja Świerczyńska
2. Wiktor Janus
To kolejny dorobek Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na kolejnym Turnieju Karate Kyokushin.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z sukcesu moich podopiecznych, powiedział sensei Zbigniew Zaborski, pojechali z instruktorką w naszym klubie senpai Moniką Świerczyńską w składzie siedmioosobowym i zdobyli 5 medali, a dwoje pozostałych sklasyfikowano na miejscach od piątego do ósmego. Natomiast druga grupa w ilości dziesięć osób z sensei Zbigniewem Zaborskim udała się do Warszawy na seminarium kumite by posiąść tam kolejną lekcję, przygotowującą do kolejnych zawodów.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media