fbpx

Polecamy

Za nami V Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna CUP 2019 (ZDJĘCIA)

19 października w sobotę 2019 w hali sportowej Miejskiego Centreum Sportu i Rekreacji odbył się V Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna CUP 2019, który zgromadził około 360 zawodników i zawodniczek z 34 klubów z całej Polski oraz trzech krajów z za granicy w tym z Rosji, Ukrainy, Austrii.

W tej bardzo mocno obsadzonej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 23 medale w tym 10 złotych medali, 7 srebrnych medali i 6 brązowych medali.
Skarżyski Klub Sportów Walki był organizatorem tego turnieju przy wsparciu Urzędu Miasta i partnerów takich jak MPWiK Skarżysko-Kamienna, MCK, MKS, Wtórpol, Hector Sport, Hotel Paradiso Suchedniów, Hotel Promień Skarżysko-kamienna, Wojciech Kurek. Turniej pod patronatem Minister Sportu Pani Anny Krupki i Prezydenta Miasta Skarżysko-Kamienna Pana Konrada Kroniga zgromadził liczną publiczność, która gromkimi brawami nagradzała walczących zawodników.

Złote medale zdobyli
1. Oliwia Fornal
2. Anna Pieniążek
3. Albert Malik
4. Angelika Skorek
5. Zuzanna Wiśniewska
6. Wojciech Chłopek
7. Dominik Kasza
8. Kamil Urbańczyk
9. Wiktoria Aleksandrowicz
10. Złoty medal Drużynowy SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

Srebrne medal zdobyli
1. Aleksandra Domagała
2. Amelia Leszczyńska
3. Szymon Zych
4. Oliwia Milaszkiewicz
5. Mateusz Fornal
6. Nikola Pieniążek
7. Wiktoria Sokół

Brązowe medale zdobyli
1. Julia Domagała
2. Maja Oleksiak
3. Nadia Pieniążek
4. Aleksandra Domagała
5. Wiktoria Kaśniewska
6. Antonina Pastuszko

Drużynowo
1. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-kamienna
2. Ukraina
3. Kobierzyce

To piękny sukces Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na kolejnym Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z sukcesu zarówno organizacyjnego jak i sportowego, powiedział sensei Zbigniew Zaborski, albowiem to nasz klub był organizatorem tych zawodów. Sprostaliśmy wymaganiom i jednocześnie obroniliśmy ubiegłoroczny tytuł drużynowego mistrza turnieju i po raz kolejny udowodniliśmy, że nasi zawodnicy są mocno przygotowani i wspaniale prezentują klub na turniejach krajowych ogólnopolskich i międzynarodowych. To wspaniała promocja naszego miasta i regionu nie tylko w kraju ale i za granicą. Szkoda tylko, że nikt tego nie docenia, a robimy największą promocję miasta i regionu. Jesteśmy najlepszym klubem sportów walki, borykamy się z wieloma problemami, ale nie poddajemy się walczymy, przecież uprawiamy tak wspaniałą sztukę walki jaką jest KARATE KYOKUSHIN może kiedyś nasz głos zostanie usłyszany i ktoś nam pomoże.


reklama


Emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kurz, mimo iż bitwy nie było, lecz wspaniałe walki fair play, to jednak emocji był cały kalejdoskop i trudno się od nich uwolnić, a raczej trudno z nich zrezygnować – chciało by się krzyczeć – RADOŚCI TRWAJ!!!! NASZ KLUB OBRONIŁ TYTUŁ DRUŻYNOWEGO MISTRZA Z ROKU 2018.Pora więc na Podziekowania: Serdecznie Dziękujemy Pani Minister Annie Krupka, która objęła patronatem nasz turniej, Dziękujemy Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za pomoc i objęcie patronatem nasz turniej karate, Staroście Powiatu Skarżyskiego Panu Arturowi Berusowi, Pani Danucie Banaczek, Pani Dyrektor MCK Katarzynie Michnowskiej Małek, Panu Arturowi Mazurkiewiczowi za udzieloną pomoc w organizacji Turnieju, Panu Leszkowi Wojteczkowi partnerowi turnieju, Łukaszowi Żuchowskiemu, Panu Dariuszowi Jęcek - Hektor Sport, Panu Bartoszowi Iskrze, Panu Wojciechowi Kurek. Serdecznie dziękuję Shihan Eugeniuszowi Dadzibug, który godnie zastąpił naszego Branch Remigiusza Karpińskiego i pełnił rolę sędziego głównego V Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna CUP 2019. Serdecznie dziękuje sensei Tomaszowi Kęcko za profesjoinalizm w prowadzeniu zawodów, pogotowiu ratunkowemu za profesjonalne zaplecze medyczne.

Serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, którzy zawsze chętnie chcą się podzielić tym co mają, a są to ludzie o wielkich sercach. Serdecznie dziękuję wszystkim trenerom, a zarazem przyjaciołom, za to że przyjechali do naszego miasta. Dziękuję sędziom, za godną postawę na matach!!!

Serdecznie dziękuję zawodnikom za wspaniałą postawę i serce do walki, trzeba mieć dużo odwagi by stanąć oko w oko z przeciwnikiem, uważam, że każdemu z Was należy się ogromna pochwała, sam występ i przyjazd na turniej jest dla Was zwycięstwem, którym możecie się szczycić !!!

Serdecznie dziękuję naszym rodzicom, opiekunom, mojemu synowi, który przyjechał z Wrocławia specjalnie na nasz turniej i zawodnikom naszego klubu, którzy dali piękny pokaz kunsztu walki i obronili drużynowy sukces z ubiegłego roku. Respekt OSU.I na koniec podziękowania jeszcze raz wszystkim rodzicom bez których ten turniej by nie powstał i nie miał racji bytu, nie chcę wymieniać nazwisk by kogoś nie pominąć, ale Dziękuję Wam wszystkim razem i każdemu z osobna to wasza ciężka praca sprawiła że ten turniej organizacyjnie i sportowo wyszedł na PIĘĆ, jesteście cudowni i kochani :-).

Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam. Dla Was wszystkich razem i osobno, WIELKIE OSU !!! ZROBILIŚMY TO.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.


reklama


ZZ foto: MCSiR

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media