fbpx

Polecamy

Pięć medali dla SKSW „Kyokushin-Karate” na Międzynarodowym Turnieju karate na Ukrainie (ZDJĘCIA)

Od 04 października do 06 października 2019 we Lwowie odbywał się Międzynarodowy Turniej Karate Open LVIV CUP 2019 w, który zgromadził 1820 zawodników i zawodniczek z całej Ukrainy oraz z kilku Państw Europy w tym z Łotwy, Rosji, Węgier oraz Polski.

W tej bardzo mocno obsadzonej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 5 medali w tym 2 złote, 3 srebrne medale. To niepowetowany sukces Skarżyskiego Klubu Sportów. Nikt nie przyjechał bez medalu.

Złote medale zdobyli
1. Angelika Skorek
2. Zuzanna Wiśniewska

Srebrne medale zdobyli:
1. Albert Malik
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Wiktoria Sokół

To przepiękny sukces Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin na Mistrzostwach Ukrainy. Turniej ten odbywał się w bardzo mocno kontaktowej formule, formule kumite full kontakt i trwał kilka dni. Trzeci dzień wyłonił już najlepszych z najlepszych w tym zawodników z naszego klubu. W tym trzecim dniu wzięło udział 690 zawodników, którzy walczyli w 66 kategoriach wagowych i byli z różnych organizacji karate jak Shinkyokushinkai czy Matsushima, Rendokai, Oyama Karate, WKB, Kenbukai. Odbyło się blisko 800 walk. To ciężka przeprawa, którą przeszliśmy, dając dowód, że jesteśmy mocni.

Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-karate Zaborek-Team pod kontem walk pełno kontaktowych szkoli swoich zawodników, dlatego nie była zaskoczeniem taka formuła dla podopiecznych „Zaborka” stąd też i nie mały sukces.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy ze wspaniałego sukcesu jaki odnieśliśmy na Ukrainie, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski po raz kolejny udowodniliśmy, że nasi zawodnicy są mocno przygotowani i wspaniale prezentują klub na turniejach krajowych ogólnopolskich i międzynarodowych. To wspaniała promocja naszego miasta i regionu nie tylko w kraju ale i za granicą. Szkoda tylko, że nikt tego nie docenia, a robimy największą promocję miasta i regionu. Jesteśmy najlepszym klubem sportów walki, borykamy się z wieloma problemami, ale nie poddajemy się walczymy, przecież uprawiamy tak wspaniałą sztukę walki jaką jest KARATE KYOKUSHIN może kiedyś nasz głos zostanie usłyszany i ktoś nam pomoże.

Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie i osiągnięte rezultaty. Zmagali się oni kilka dni, aby dojść do tego ostatniego dnia zawodów, który wyłonił najlepszych z najlepszych. Przypominam, że zawody trwały od czwartku do niedzieli. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich dzieci w tak mocnych zawodach i do tego za granicą. To piękny początek sezonu startowego, to bez wątpienia efekty pracowitych wakacji. To właśnie obozy sportowe organizowane przez nasz Klub Karate Zaborek-team oraz kluby zaprzyjaźnione, z którymi aktywnie współpracujemy przyczyniając się do wyników. Kto nie szuka wymówek i skupia się na wyznaczonym celu, ten wcześniej czy później cel osiąga.

Nasz najbliższe plany to organizacja i udział 19 października na zawody karate organizowanych przez nasz klub. Zapraszamy mieszkańców miasta i nie tylko do dopingowania naszych zawodników. To impreza międzynarodowa, na którą już potwierdziły udział kraje z za granicy

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.
W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim, Skarżysku Kościelnym oraz w Wąchocku. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 501635935, 694552266.


reklama


1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek czwartek, 10 październik 2019 07:32 Link do komentarza

    Zarząd Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Karate Kyokushin pragnie serdecznie podziękować organizatorom LVIV Open CUP 2019 Ukraina za zaproszenie, szczególne podziękowania za miłą i ciepłą atmosferę za przyjacielskie przyjęcie dla sensei Serhieja Mutina z Ukrainy. Dziękujemy także zawodnikom za występ oraz wszystkim kibicom, którzy nas wspierali. OSU.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media