fbpx

Polecamy

21 grudnia ostatni koncert w klubie „Semafor”. Klub zawiesza działalność

Na fanpage'u skarżyskiego klubu Semafor pojawił się niepokojący wpis, według którego w tym roku klub zostanie zamknięty do odwołania. Ostatni koncert ma odbyć się 21 grudnia.

Semafor, klub muzyczny mieszczący się w Skarżysku przy ul. Towarowej planuje w grudniu zawiesić działalność. – 19 października startujemy z nowym i ostatnim sezonem koncertowym w klubie. 21 grudnia w Semaforze odbędzie się ostatni koncert, po czym klub zostanie zamknięty do odwołania – czytamy na stronie klubu. – Czy jeszcze kiedyś powróci w takiej formie? Nie wiadomo... Bardzo dziękujemy wszystkim za to, że byliście z nami przez te lata, za wszystkie koncerty, za emocje na scenie i pod sceną, za backstage i afterparty. Długo można byłoby jeszcze wymieniać wszystkie zespoły i ludzi, którzy nas wspomagali oraz byli nam przychylni. Nie chcemy nikogo pominąć, dlatego Wielkie Dzięki Wszystkim i za Wszystko!

O powodach zamknięcia klubu właściciele informują dość enigmatycznie. – Chcielibyśmy, żebyście wiedzieli, że nie dlatego, że nam się znudziło albo, że mamy dość. Niestety do zamknięcia klubu zmusza nas zaistniała sytuacja, za którą musi zapłacić teraz Semafor...


reklama


Ostatni koncert „Traumatyczne misteria” ma odbyć się 21 grudnia o 20:00. Wystąpi zespół Trauma. To deathmetalowy zespół pochodzący z Elbląga, założony w 1988 roku.

Skarżyski klub prowadzony od 2001 roku przez Małgorzatę i Michała Lipińskich był drugim domem dla wielu rozwijających się w naszym mieście zespołów, m.in. happysadu oraz Nocnego Kochanka. Przez wiele lat Semafor był też organizatorem plenerowych festiwali muzycznych SKARfest, który w tym roku powrócił po 12 latach przerwy. Niedawno na Facebooku zapowiedziano edycję w 2020 roku.

Dla fanów Skarfestu mamy dobre wiadomości. Stacja Kultura która jest organizatorem imprezy, potwierdziła nam, że SKARFEST 2020 ODBĘDZIE SIĘ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media