fbpx

Polecamy

Piętnaście medali dla SKSW „Kyokushin-Karate” (ZDJĘCIA)

28 września 2019 w sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych w Limanowej w Leżajsku odbył się IX Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Polish Open WKB, który zgromadził około 300 zawodników i zawodniczek z 28 klubów z całej Polski oraz z ośmiu Państw Europy w tym z Łotwy, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Turkmenistanu i Czech oraz Polski.

W tej bardzo mocno obsadzonej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 15 w tym 4 złote, 5 srebrnych i 6 medali brązowych oraz zajęli drugie miejsce drużynowo. To wspaniałe rozpoczęcie sezonu startowego 2019/2010 po wakacyjnej przerwie. Tym bardziej , że z klubu startowało zaledwie 16 zawodników i zawodniczek w tym dwoje debiutantów. Nikt nie przyjechał bez miejsca punktowanego.
Wszystkim gratuluję ambitnej postawy oraz osiągniętych rezultatów. Dziękuję za niezawodną pomoc rodzicom. Rodzicom i opiekunom. Sensei Zbigniew Zaborski

Złote medale zdobyli
1. Albert Malik
2. Angelika Skorek
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Pieniążek Nikola

Srebrne medale zdobyli:
1. Albert Malik w kategorii kata
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Szymon Zych
4. Oleksiak Maja
5. Domagała Julia

Brązowe medale zdobyli:
1. Pastuszko Antonina
2. Świerczyńska Maja
3. Świerczyński Borys
4. Żmijewski Krystian
5. Chłopek Wojciech
6. Sokół Wiktoria

Drużynowo:
1. Łotwa
2. Skarżyski Klub Karate „Zaborek-Team” Skarżysko-kamienna
3. Brzostek

To wspaniałe rozpoczęcie sezonu startowego wrzesień 2019 – czerwiec 2020. Kolejny wielki sukces Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Polish Open Leżajsk 2019. Turniej ten odbywał się w dwóch formułach w formule kata, i formule kumite full kontakt. Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-karate Zaborek-Team wziął udział we wszystkich konkurencjach. Pierwszą konkurencją była konkurencja kata, czyli układu kopnięć uderzeń połączonych w wymagany schemat. W tej konkurencji startował nasz najbardziej utytułowany zawodnik Albert Malik, który ostatecznie zajął drugie miejsce. Albert natomiast nie miał sobie równych w full kontaktowych walkach, wygrywając wszystkie walki w rewelacyjnym stylu, zdobywając złoty medal. W zawodach wzięło udział dwóch debiutantów: Wojciech Chłopek i Krystian Żmijewski obaj pokazali hart ducha bardzo dobre przygotowanie i zarówno jeden jak i drugi zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy ze wspaniałego rozpoczęcia sezonu startowego, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski po raz kolejny udowodniliśmy, że nasi zawodnicy są mocno przygotowani i wspaniale prezentują klub na turniejach krajowych ogólnopolskich i międzynarodowych. To wspaniała promocja naszego miasta i regionu.

Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie i osiągnięte rezultaty. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich dzieci w zawodach. Sensie Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

Nasz najbliższe plany to wyjazd 06 października na zawody karate o Puchar z Żeliwa do Końskich i w tym samym terminie 6 najbardziej utytułowanych i utalentowanych zawodników pojedzie na Mistrzostwa Ukrainy do Lwowa.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.
W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim i Skarżysku Kościelnym. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 501635935, 694552266.

 


reklama


1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek czwartek, 03 październik 2019 08:22 Link do komentarza

    Bardzo Dziękuję redakcji za wspaniały artykuł i zdjęcia. Zawodnikom za rewelacyjną postawę na macie. Rodzicom i opiekunom za pomoc. Zapraszam do klubu mistrzów tel. 601206812. Wkrótce nasz międzynarodowy turniej karate 19 października 2019 w hali MCSiR godzina 10.00. Już teraz serdecznie zapraszam do dopingowania naszych zawodników.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media