fbpx

Polecamy

Koncert charytatywny przyjeciele dla Kupera. Utalentowani artyści zaśpiewali piosenki Agnieszki Osieckiej (ZDJĘCIA + WIDEO)

W środę 18 września w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert charytatywny z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie pracownika MCK Pawła Kupidury.

Od dłuższego czasu wiadomo, że pracownik Miejskiego Centrum Kultury zmaga się z poważną chorobą. Utworzona została zbiórka, która przyniosła niesamowity efekt, natomiast to wszystko, to kropla w morzu wydatków, kiedy człowiek traci zdolność do pracy i utrzymania rodziny, a dodatkowo wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Każdy, Kto chociaż raz był w MCK na pewno zauważył tego roześmianego Gościa, który zawsze chętnie wszystkim pomagał… Dlatego też Wszyscy, którzy z nim współpracowali bardzo chcą mu pomóc. Chcą, żeby wiedział, że nie został sam z problemami.

Tak zrodziła się idea koncertu charytatywnego! Pomysłodawcami jest grupa młodych, utalentowanych ludzi. Wszyscy są absolwentami nieistniejącego już Gimnazjum nr 2 - łączy ich miłość do muzyki i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Swoimi występami uświetnili niejeden skarżyski koncert. Działając wspólnie z panią Małgorzatą Skuzą tworzą skarżyską scenę młodych. Uwielbiają pomagać!!! robiąc to, co wychodzi im najlepiej - cudownie śpiewając!!!
W koncercie charytatywny wystąpili:: Maja Skórska, Julia Kulińska, Żaneta Okła, Marcela Baińska, Barbara Mruz (gitara), Natalia Nawrot, Martyna Pawłowska, Wiktora Paduch, Małgorzata Sawina i Julia Sokołowska (gitara).


reklama


                                                  

WS foto: Paulina Pietrzyk

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media