fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Trwa Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski CABRIO i pożegnanie lata w Skarżysku (ZDJĘCIA)

Punktualnie o godzinie 10:45, 14 września na ulice Skarżyska wyjechała parada samochodów CABRIO! Uczestnicy parady mieli do pokonania trasę ulicami: Piłsudskiego, Niepodległości, Sokola, Wiejska, Armii Krajowej, Konarskiego, Okrzei, Tysiąclecia, Stadion Ruch. Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kroniga, przy współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacją CABRIO POLAND.

Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski to oficjalne POŻEGNANIE LATA 2019 – CABRIO POLAND w Skarżysku-Kamiennej które odbywa się na stadionie RUCH.

Rajd jest doskonałą okazją do integracji miłośników tych wspaniałych pojazdów oraz poznania, urokliwych i zarazem ciekawych historycznie, miejsc ziemi Świętokrzyskiej.

Na uczestników czekała specjalnie przygotowana mapa Rajdu, numer do naklejenia na szybę oraz identyfikator. Partnerzy wydarzenia przygotowali też szereg niespodzianek na trasie Rajdu.

#samipozytywniludzie

Ale to nie koniec atrakcji!

Od godziny 11:30 trwa Miasteczko PROFI AUTO PITSTOP czyli bezpłatne sprawdzenie auta (o tym więcej TUTAJ). Następnie od godziny 15:00 CYRK dla dzieci O’BIMBOLANDO, strefa animacji MCK, konkursy z nagrodami.

Występy lokalnych klubów sportowych i artystycznych:

Cheerleaderki Celsium, godz. 15.50
Akademia Holistyczna, godz. 16.00
Strefa Tańca Art Dance, godz. 16.20

Koncerty zespołów:
SWOBODNA, godz. 16.45 – 17.15
NOWATOR, godz. 17.30 – 18.40
MIRAMI, godz. 19.00 – 19.50
BIG CYC, godz. 20.00 – 22.00

Na wydarzenie zapraszają: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND.

Więcej zdjęć wkrótce! 


reklama


alt="" />

 

Projekt i wykonanie Spotted: Media