fbpx

Polecamy

SKARfest 2019 – cz. III: Nocny Kochanek (ZDJĘCIA) Wyróżniony

Po 12 latach przerwy powrócił SKARfest – największe wydarzenie muzyczne w Skarżysku-Kamiennej. Przedstawiamy kolejną część fotorelacji z festiwalu – koncert Nocnego Kochanka.

Zespół Nocny Kochanek powstał w 2012 roku. Grupę tworzą muzycy Night Mistress, zespołu który powstał w 2003 roku w Skarżysku-Kamiennej. Nazwę członkowie zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi serialu animowanego „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć piosenki Night Mistress. W jednym z odcinków formacja wystąpiła pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.

Grupa wielokrotnie występowała na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W styczniu 2019 zespół wydał trzeci album studyjny pt. Randka w Ciemność, który w lipcu uzyskał status złotej płyty. W czasie sobotniego koncertu w rodzinnym mieście muzycy odebrali to wyróżnienie. Podziękowali za wsparcie właścicielom skarżyskiego klubu Semafor, Małgorzacie i Michałowi Lipińskim, na ręce których przekazali jedną z symbolicznych „złotych płyt”.

Zobacz pozostałe części fotorelacji:

SKARfest 2019 – cz. I: T.OFF, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO
SKARfest 2019 – cz. II: Sebastian Riedel & Cree
SKARfest 2019 – cz. IV: happysad


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media