fbpx

Polecamy

Pożegnanie lata z Cabrio Poland. Koncerty Big Cyc, Nowator, Mirami – Stadion Ruchu – 14.09.2019

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie POŻEGNANIE LATA – CABRIO POLAND 2019, które odbędzie się 14 września 2019 r. na stadionie RUCH w Skarżysku-Kamiennej, Aleja Piłsudskiego 57, start godz. 14:00.

DATA: sobota, 14 września 2019
MIEJSCE: Stadion Ruchu, al. Piłsudskiego 57, 26-110 Skarżysko-Kamienna

W programie:

  • Parada samochodów CABRIO ulicami miasta godz. 10:45
  • Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski
  • CYRK dla dzieci O’BIMBOLANDO
  • Strefa animacji MCK
  • Występy lokalnych klubów sportowych, wokalistów, grup muzycznych i artystycznych
  • Koncerty zespołów: NOWATOR, MIRAMI, BIG CYC

Na wydarzenie zapraszają: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND.


Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski

Zapraszamy wszystkich miłośników cabrio, na Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski, organizowany pod honorowym patronatem Pana Prezydenta Skarżyska-Kamiennej, przy współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacją CABRIO POLAND.

Rajd będzie doskonałą okazją do integracji miłośników tych wspaniałych pojazdów oraz poznania, urokliwych i zarazem ciekawych historycznie, miejsc ziemi Świętokrzyskiej.
Jak zwykle na miejscu czekać będzie na Was specjalnie przygotowana mapa Rajdu, numer do naklejenia na szybę oraz identyfikator. Nasi partnerzy, przygotowali też szereg niespodzianek na trasie Rajdu. Start i meta Rajdu będą zlokalizowane na terenie Stadionu Ruchu przy alei Piłsudskiego 57 w Skarżysku-Kamiennej.

Regulamin wydarzenia dostępny będzie od 15.08.2019. Warunkiem udziały w Rajdzie jest umieszczenie zdjęcia swojego bezdasznika na wydarzeniu związanym z Rajdem z dopiskiem #samipozytywniludzie.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media