fbpx

Polecamy

Za nami 7 urodziny fitnessu w Kombinacie Formy (ZDJĘCIA)

W środę 4 września odbyły się 7 urodziny Fitnessu w Kombinacie Formy. „ Zlota Siódemkazaprasza” pod takim hasłem świętowaliśmy kolejny rok istnienia Naszego klubu. Kombinat Formy przygotował wiele atrakcji ,wśród nich : bezpłatne treningi personalne, masaż klasyczny w „SpaMartyna Bienias”, trening z Mistrzami oraz zawody na siłowni.

W Złotej 7 Kombinatu Formy znaleźli się:

Karol Kasprzyk trener personalny złoty medalista kulturystyki klasycznej, mistrz Polski 2014 ,4 razy Diamond Cup, Arnold Classic IFBB Elite Pro

Bartek Gąska Otwarty puchar Polski w Sopocie 2019r. Kategoria wagowa do 90kg Złoty medal, w kategorii open I miejsce.

Jarosław Tarasiński kolarstwo górskie, MTB Mazowia Puchar Continental Warmii i Mazur, Mazowia MTB w Puławach I miejsce,

Rafał Oleś Team Hurom Mistrz Polski Mastersów w Kolarstwie Górskim 2017r.

Jarosław Rogala trener Klasy Mistrzowskiej AWF Warszawa, 1981r. Mistrzostwa Polski III miejsce, 1984r. Mistrzostwa Polski Jelenia Góra II miejsce, 1985r. Mistrzostwa Polski I miejsce Pola Rogala kickboxing -Akademickie Mistrzostwa Europy K1 Chorwacja 2019r. II miejsce

Weronika Rogala kickboxing- Mistrz Polski 2016r., 2016-2017r. Puchar Europy II miejsce, 2017r. Mistrz Polski K1

Na Naszych Gości czekał poczęstunek w klimacie eco-wege oraz pyszny tort.

Aby spalić kalorie Ilona Piwowarczyk poprowadziła maraton funkcjonalny „Mam Tę Moc” . Dla fanów ćwiczeń siłowych przygotowaliśmy zawody na siłowni. Każdy klubowicz mógł porozmawiać oraz poradzić się Naszych Mistrzów Karola Kasprzyka- kulturystyka klasyczna oraz Bartka Gąski- kulturystyka ekstremalna.

Nie martwcie się, to jeszcze nie koniec niespodzianek. Przez cały wrzesień będziemy organizować dla Was dni pełne wrażeń. Obserwujcie Nas na bieżąco na Naszym Facebooku.

Od października rusza amatorska liga sguasha, każdy miłośnik tej rozrywki może przyłączyć się do wspólnej gry.

Jeżeli nie jesteś pewny czy twoje umiejętności są wystarczające a chciałbyś spróbować swoich sił w grze w squaska to zachęcamy do współpracy z Naszym trenerem Kacprem Tamborskim.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Wychodząc naprzeciw promowania zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej Kombinat Formy od października podejmuje współpracę z II LO im. Adama Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej. Młodzież każdej klasy w ramach zajęć wychowania fizycznego do południa będzie mogła bezpłatnie skorzystać z bogatej oferty Naszego Klubu.

Żywię ogromną nadzieje, że Nasza inicjatywa przyniesie pożądane efekty w zakresie zdrowego trybu życia i podnoszenia swojej sprawności fizycznej. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli możliwość współpracować z innymi placówkami edukacyjnymi.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media