fbpx

Polecamy

Pomylił szkołę z więzieniem

Najbliższy rok i ponad 10 miesięcy w więziennej celi spędzi 34- latek, którego w miniony poniedziałek zatrzymali mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach. Mężczyzna zasnął na terenie jednej ze szkół przy ul. Jagiellońskiej, na oczach rozpoczynających rok szkolny uczniów. Nie zbudził go nawet pierwszy dzwonek.

W poniedziałek, przed godziną 11 dyżurny komisariatu przy ul. Kołłątaja otrzymał sygnał o mężczyźnie śpiącym na terenie jednej ze szkół. Gdy na miejsce przyjechali policjanci szybko stwierdzili, że nie chodzi o ucznia, którego być może znudziły zajęcia. Przy wejściu do budynku leżał nietrzeźwy mężczyzna. Pochodzący z powiatu skarżyskiego 34- latek nie był wstanie się podnieść i nie do końca miał świadomość, w jakim miejscu się znajduje. Gdy funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Kielcach sprawdzili nietrzeźwego w policyjnych systemach, wówczas okazało się, że miejscem, do którego powinien trafić, na pewno nie była szkoła. Mężczyzna nie zgłosił się bowiem do zakładu karnego i był poszukiwany przez skarżyski sąd.


reklama


34- latka nie zbudził nawet dźwięk pierwszego w tym roku, szkolnego dzwonka. Dalszą drzemkę będzie kontynuował w więziennej celi, gdzie spędzi łącznie rok i ponad 10 miesięcy.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media