fbpx

Polecamy

Rozpoczęła się X Letnia Akademia Karate (ZDJĘCIA)

Po raz dziesiąty w Skarżysku ruszyła Letnia Akademia Karate, organizowana przez Zbigniewa Zaborskiego. W wydarzeniu bierze udział ponad 50 osób. Przez najbliższe dwa tygodnie na uczestników Akademii czekają liczne atrakcje (o tym wkrótce). Przedstawiciele Zarządu Powiatu Skarżyskiego – starosta Artur Berus oraz członkowie zarządu Tadeusz Bałchanowski i Adam Ciok wzięli udział w inauguracji Letniej Akademii Karate, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej. Starosta Artur Berus pogratulował organizatorowi Zbigniewowi Zaborskiemu kolejnej edycji tego przedsięwzięcia oraz wciąż niesłabnącego zainteresowania dzieci i młodzieży udziałem w zajęciach letniej szkoły. Życzył także wszystkim uczestnikom dobrej, sportowej zabawy pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Przypomnijmy, że Akademia Karate odbywa się dwa razy do roku – edycja zimowa w ferie i edycja letnia w wakacje. Urząd Miasta wspiera organizację akademii finansowo. Dzięki temu i dzięki zaangażowaniu Zbigniewa Zaborskiego dzieci i młodzież mogą korzystać z licznych atrakcji - biorą udział nie tylko w zajęciach sportowych, ale również wyjeżdżają na wycieczki.

Tegoroczna Letnia Akademia Karate oficjalnie zakończy się 31 sierpnia.


reklamaNajświeższe informacje, nadchodzące imprezy oraz alerty

Otrzymuj cotygodniowe podsumowania informacji lokalnych oraz kalendarz nadchodzących imprez! Jako pierwszy dowiaduj się o wypadkach i utrudnieniach. Gwarantujemy – zero spamu!

Nasi subskrybenci zyskają szansę na udział w wyjątkowych konkursach na vouchery i bilety oraz szansę na zdobycie ekskluzywnych nagród! Zapisz się już teraz!

1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek poniedziałek, 19 sierpień 2019 21:05 Link do komentarza

    Bardzo Dziękuję rodzicom za zaufanie, Panu Adamowi za wspaniałą fotorelację. Zrobię wszystko, aby Wasze dzieci były radosne szczęśliwe, aby utwierdziło się to, że w naszym klubie najlepiej a konkurencja niech się stara. Kocham was wszystkich.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media