fbpx

Polecamy

Zakończył się IX Letni Obóz Karate Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” (ZDJĘCIA)

Od 21 lipca 2019 roku do 31 lipca 2019 w pięknej nadmorskiej miejscowości Łeba trwał letni obóz karate organizowany przez Skarżyski Klub Sportów Walki prowadzony przez sensei Zbigniewa „Zaborka” Zaborskiego w asyście instruktorów SKSW „Kyokushin-Karate” Jacka Pastuszko, Krzysztofa Kowalewskiego BJJ.

W obozie wzięło udział około 80 osób dzieci i rodziców, którzy korzystali nie tylko z profesjonalnych treningów pod okiem wytrawnych mistrzów sportów i sztuk walki, ale korzystali z kąpieli morskich, ognisk, dyskotek, wycieczek pieszych i autokarowych etc.

W pierwszym dniu obozu uczestnicy wzięli udział w ognisku integracyjnym z kiełbaskami i bigosem oraz śpiewem w postaci karaoke. Następnie zorganizowano dwie wycieczki autokarową na Hel, gdzie wysłuchano prelekcji na temat działań wojennych, następnie uczestnicy zwiedzali muzeum na Helu, podziwiając samoloty, samochody, działa czołgi, które brały udział w działaniach wojennych, zobaczyli i usłyszeli także wystrzał z armaty. Była to wspaniała lekcja historii, następnie statkiem Ocean wszyscy wypłynęli w morze, by podziwiać Hel i okolice z morza. Kolejną wycieczką była wycieczka piesza do Parku Dinozaurów, gdzie korzystano ze wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie parku. W Łebie uczestnicy letniego obozu karate, zwiedzali także port latarnie morską, port a także wzięli udział w festynie organizowanym przez miejscowych artystów oraz piesze wycieczki na wydmy piaszczyste, bawili się na wesołym miasteczku, torze gokartowym i ekstremalnych urządzeniach znajdujących się na terenie wesołego miasteczka. W przed dzień wyjazdu odbyła się kolejna wycieczka do Gdańska na Westerplatte, była to wycieczka patriotyczna i historyczna. Bowiem 01 sierpnia ruszyło Powstanie Warszawskie, które było wymierzone militarnie przeciw Niemcom, a politycznie przeciw ZSRR oraz podporządkowanym mu polskim komunistom, a we wrześniu odbywała się heroiczna obrona Westerplatte. W ten sposób przybliżono obozowiczom oba te ważne dla Polaków fakty. Po tej cudownej lekcji historii dzieci kupowały sobie pamiątki robiły pamiątkowe zdjęcia, a w godzinach wieczornych wyruszyli z Gdańska do domu.


reklama


Podczas obozu regularnie odbywały się wyjścia na lody i gofry, które stały się codziennością, a w czasie zajęć sportowych były gry i zabawy jak na przykład przeciąganie liny, przejście przez koło, gra w siatkówkę, piłkę plażową, także zabawy i gry zespołowe w morzu oraz i inne zajęcia.

Wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni, szczęśliwi dotarli do domów 01 sierpnia 2019.

Rodzice byli bardzo zadowoleni i byli pod wrażeniem wspaniale zorganizowanego czasu na obozie dla wszystkich. Nad wszystkim czuwał bardzo doświadczony nauczyciel i pedagog, mistrz sztuk walki Zbigniew „Zaborek” Zaborski, któremu pomagali trenerzy i instruktorzy klubu oraz wolontariusze.

Skarżyski Klub Sportów Walki na zbliżające się do końca wakacje ma jeszcze w zanadrzu dwa eventy, a są nimi dla wszystkich skarżyszczan i nie tylko zajęcia taneczne TaeBO, które odbywać się będą od 05 go sierpnia w poniedziałki, środy i piątki od godziny 18.00. oraz kolejna Letnia Akademia Karate, która rusza 19 sierpnia 2019 o godzinie 11.00. Oba te eventy odbywać się będą Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej.

Serdecznie wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy z nami bezpiecznie, profesjonalnie miło i tanio. Nie zwlekaj już teraz zapewnij sobie miejsce na kolejne nasze eventy tel. 601206812. OSU.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media