fbpx

Polecamy

Pluszaki ze Skarżyska trafią do małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka

Pluszaki ze Skarżyska trafią do małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka Pluszaki ze Skarżyska trafią do małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka

Zakończyła się zbiórka pluszaków, prowadzona przez Urząd Miasta w ramach akcji „Pomóż się przytulić”, którą organizuje grupa SOS - Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD. Skarżyszczanie przekazali kilkadziesiąt pluszowych misiów, które trafią do dzieci wybudzających się po operacjach w Centrum Zdrowia Dziecka.


reklama


Pierwsze pluszowe misie przekazał prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig, który jednocześnie zachęcił kolejne osoby do włączenia się w akcję. Pluszaków przybywało z dnia na dzień.

- Kiedy kilkanaście dni temu spontanicznie przyłączaliśmy się do zbiórki pluszaków dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka nie sądziłem, że nasza akcja spotka się z tak dużym odzewem. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w tę inicjatywę. Wspólnie udało nam się uzbierać górę pluszowych misiów, które wysyłamy do głównych organizatorów akcji. Misie trafią do małych pacjentów, którzy przeszli operację w Centrum Zdrowia Dziecka. Pamiętajmy, że na sali wybudzeń dzieci są same, bez rodziców. Dzięki pluszakom, mali pacjenci będą mogli przytulić się do pluszowego misia, zanim ponownie zobaczą i przytulą swoich rodziców. Bardzo cieszę się, że swoją cegiełkę do tej szczytnej akcji dołożyli także skarżyszczanie – podkreśla prezydent miasta, Konrad Krönig.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media