fbpx

Polecamy

Skarżyszczanin odniósł sukces na zawodach kulturystycznych w Sopocie. Gratulacje od prezydenta miasta

W piątek prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie skarżyszczanina, Bartłomieja Gąskę, który zajął I miejsce w dwóch kategoriach w czasie XII Zawodów w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019. Prezydent pogratulował sportowcowi sukcesu i uzyskanych wyników.

Bartłomiej Gąska w czasie zawodów kulturystycznych w Sopocie zdobył mistrzostwo w kategorii do 90 kg oraz w kategorii OPEN. W trakcie spotkania z prezydentem Skarżyska-Kamiennej podkreślił, że przygotowania do udziału w zawodach rozpoczął ponad pół roku temu. – Jestem przekonany, że osiągnięty sukces to wynik ogromnej determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu, a także licznych wyrzeczeń, regularnej i ciężkiej pracy. Wyrażam nadzieję, że dzięki wypracowanej kondycji oraz dalszemu zaangażowaniu w treningi, będzie Pan zdobywał kolejne tytuły i wyróżnienia – gratulował prezydent miasta, Konrad Krönig.

Po starcie w Sopocie Bartłomiej Gąska został zaproszony do udziału w sesji zdjęciowej dla magazynu „Kulturystyka i Fitness”. Kolejnym jego celem jest udział w mistrzostwach Polski. Prezydent miasta życzył mu powodzenia i podziękował za wkład w promocję miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media