fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Dawida zabija rak. Pomóż mu wygrać najważniejszą walkę – o życie Wyróżniony

Wpłacać pieniądze można za pośrednictwem portalu siepomaga.pl Wpłacać pieniądze można za pośrednictwem portalu siepomaga.pl

Na rzecz Dawida odbył się już m.in. charytatywny bieg, zorganizowany przez grupę przyjaciół. Teraz ruszyła zbiórka internetowa za pośrednictwem strony siepomaga.pl. W dobę zebrano prawie 25 tysięcy zł ale to zaledwie ułamek kwoty, która jest potrzebna na leczenie.

Dawid walczy z nowotworem złośliwym mózgu. Ma 37 lat i jest kochającym mężem, tatą, synem oraz przyjacielem.

"Ta diagnoza spadła na nas jak grom z jasnego nieba, zmieniła całe dotychczasowe życie. Mąż błyskawicznie musiał przejść chemioterapię. Obecnie jest przed trzecim cyklem, ale niestety nie przynosi ona takich rezultatów jakbyśmy oczekiwali. W związku z tym zaczęliśmy szukać pomocy, gdzie tylko się da. Wyniki badań Dawida wysłaliśmy min. do Kolonii w Niemczech, gdzie jest ośrodek stosujący specjalistyczną terapię onkologiczną tzw. immunoterapię.

Z największym strachem czekaliśmy na ich odpowiedź. Kiedy dostaliśmy się na konsultację wiedziałam, że musi być dobrze. Mąż zakwalifikował się na leczenie.

To najlepsza, a zarazem najgorsza informacja, ponieważ koszty leczenia opiewają na kwotę ponad 80 tysięcy euro. Mamy coraz mniej czasu, aby zebrać tę horrendalną sumę, a termin pierwszej terapii zbliża się nieubłaganie. Leczenie pozwoli nam zawalczyć o coś bardzo ważnego, bezcennego - zdrowie. Dziś mamy jedyną szansę, jedyną - tą ostatnią, dlatego z całego serca proszę Was, nie zostawiajcie nas samych, wesprzyjcie i sprawmy, aby Dawid był z nami jak najdłużej." - pisze na stronie Agata, żona Dawida.


reklama


Pomóc Dawidowi można za pośrednictwem strony siepomaga.pl:

 

 

Projekt i wykonanie Spotted: Media