fbpx

Polecamy

Wakacje ze Skarżyskim Klubem Sportów Walki „Kyokushin-karate” Zaborek-Team

 

Szanowni Państwo

Po raz kolejny, Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-karate” wspólnie z Urzędem Miasta, Panem Prezydentem Konradem Kronigiem przygotował bardzo ciekawą ciekawą i bogatą ofertę na wakacje w mieście, od Letniego obozu sportowo-wypoczynkowego nad morzem w Łebie począwszy, przez Letnią Akademię Karate, po zajęcia ruchowe na stadionie Ruch.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższym kalendarzem oraz do korzystania z proponowanych wydarzeń. Niezmiernie cieszymy się, że niektóre z nich to atrakcje bezpłatne dla uczestników. Mamy nadzieję, że dzięki tak bogatej ofercie, wakacje 2019 w Skarżysku-Kamiennej upłyną pod znakiem dobrej zabawy, rozrywki i aktywności fizycznej, aplikowanej przez Skarżyski Klub Sportów Walki.

OBÓZ SPORTOWY ŁEBA 2019

Tradycyjnie już jak co roku, lecz w innym miejscu za każdym razem Skarżyski Klub Sportów Walki wspólnie z Urzędem Miasta organizuje obóz sportowo-wypoczynkowy nad morzem. Obóz ten jest przeznaczony nie tylko dla osób uprawiających na co dzień sporty walki, lecz dla całych rodzin chcących wspaniale spędzić urlop nad polskim morzem pod okiem wytrawnych z ogromnym przygotowaniem i doświadczeniem specjalistów od zapewniania wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku. Obóz sportowo-wypoczynkowy rozpoczyna się 21 ;lipca 2019, a kończy 31 lipca. Pełne informacje pod numerem telefonu 601206812 Ilość miejsc ograniczona. Wydarzenie jest płatne i skierowane dla dzieci od 4-16 lat oraz całych rodzin.

LETNIA AKADEMIA KARATE

Kolejna, pełna atrakcji Letnia Akademia Karate rusza 19 sierpnia i trwać będzie do końca sierpnia
Letnia Akademia karate przeznaczona jest dla dzieci w wieku od lat 4 do lat 18. Pełna atrakcji wspaniałych wycieczek oraz zajęć sportowych rusza w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej o godzinie 11.00 . Tu podobnie jak w ofercie na obóz sportowo-wypoczynkowy ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie to jest bezpłatne dla członków klubu oraz dla osób deklarujących przystąpienie do Członków Klubu po wypełnieniu deklaracji. Natomiast dla innych osób wydarzenie to jest płatne. Tel. Info 601206812.

ZAJĘCIA SPORTOWE NA STADIONIE RUCH
Podobnie jak w roku ubiegłym Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” oferuje dla mieszkańców miasta bez względu na wiek zajęcia ruchowe na stadionie Ruch począwszy od 01-go sierpnia 2019 do końca sierpnia 2019. Zajęcia te są BEZPŁATNE a wśród nich:

Zajęcia dla dzieci -pierwszy krok karate, gimnastyka
Zajęcia dla dzieci starszych i młodzieży – zajęcia z Kickboxingu, Boksu, Karate
Zajęcia dla wszystkich bez względu na wiek – Tae-BO i yoga

Rozpoczęcie zajęć po zebraniu grupy co najmnijemn10 osób w poszczególnych zajęciach sportowych. Zapisy tel. 601206812. Zajęcia będą prowadzić mistrzowie w poszczególnych dyscyplinach sportowych.
CHCESZ ZDROWO I Z SZEROKIM UŚMIECHEM SPĘDZIĆ WAKACJE ZAPRASZAMY DO NAS.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media