fbpx

Polecamy

Wykonawca budowy „siódemki” odnowi fragment alei Piłsudskiego

Wykonawca budowy "siódemki" odnowi fragment alei Piłsudskiego Wykonawca budowy "siódemki" odnowi fragment alei Piłsudskiego

Powiat skarżyski podpisze porozumienie z wykonawcą budowy drogi ekspresowej S7. W zamian za korzystanie z dróg powiatowych przez Budimex S.A. w celu realizacji budowy wykonawca po zakończeniu inwestycji odnowi fragment al. Piłsudskiego.

Powiat skarżyski zobowiązuje się do nieodpłatnego zezwolenia wykonawcy przewożenia materiałów budowlanych do końca tego roku na odcinkach wskazanych w porozumieniu.

Inwentaryzacja dróg została wykonana przed podpisaniem porozumienia, czynność zostanie powtórzona w dniu zakończenia jego obowiązywania, czyli 31 grudnia tego roku.


reklama


Jak czytamy w porozumieniu:

„Strony uzgadniają, że w ramach korzystania z odcinków dróg po zakończeniu użytkowania wykonawca wykona nakładkę nawierzchni bitumicznej poprzez:

– wykonanie frezowania korekcyjnego o gr. maksymalnej 4 cm z odwozem materiału na stanowisko Zarządu Dróg Powiatowych oraz ułożenie nakładki wyrównawczej z warstwy ścieralnej o gr. min. 4 cm."

Porozumienie dotyczy al. Piłsudskiego, a dokładnie odcinka jezdni prawej od końca projektowanego zakresu budowy S7 do skrzyżowania Piłsudskiego z ul. Krasińskiego.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media