fbpx

Polecamy

Utrudnienia w ruchu 5, 6 i 7 lipca!

Starostwo Powiatowe informuje o utrudnieniach na drogach, jakie będą miały miejsce w nadchodzący weekend.

W piątek 5 lipca w związku z organizacją imprezy sportowej pod nazwą 30 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków odbywającej się na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej zamknięte zostaną dla ruchu kołowego ulice na trasie przejazdu kolarzy:

  • START Honorowy ul. Tysiąclecia – ul. Piłsudskiego – ul. Norwida – ul. Sikorskiego – ul. Okrzei – ul. Słowackiego – ul. Tysiąclecia (przejazd od godz. 13:55 do 14:00)
  • START Ostry ul. Tysiąclecia – ul. Piłsudskiego – ul. Norwida – ul. Metalowców – ul. Legionów – ul. Młodzawy (przejazd od godz. 14:00 do 14:05)

Główny wyścig poprzedzony zostanie Mini Wyścigiem „Solidarności” dla dzieci w wieku do 12 lat.

W celu przeprowadzenia tego wyścigu w dniu 5 lipca 2019 r. zamknięte zostaną dla ruchu kołowego ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Norwida, ul. Okrzei, ul. Słowackiego od ul. Okrzei do ul. Tysiąclecia i ul. Tysiąclecia na czas od godz.11:00 do godziny 12:00.

Z zamkniętego obszaru ulic nie będzie można wyjechać ani na obszar ten wjechać. Nie będzie możliwy również przejazd ul. Krasińskiego na wprost. Za utrudnienia w ruchu w imieniu organizatora imprezy przepraszamy.


reklamaW sobotę 6 lipca i niedzielę 7 lipca w związku z organizacją imprezy sportowej pod nazwą WTÓRPOL TRIATHLON SKARŻYSKO-KAMIENNA odbywającej się na terenie dzielnicy Rejów i na terenie Suchedniowa zamknięte zostaną dla ruchu kołowego ulice:

  • Wioślarska od dnia 6 lipca br. od godziny 16:00 do dnia 7 lipca do godziny 19:00 (brak możliwości przejazdu ul Słoneczną do ul. Sportowej).
  • Wioślarska i Słoneczna w Skarżysku - Kamiennej, droga dojazdowa po wschodniej stronie drogi S-7, oraz ul. Warszawska i Kielecka w Suchedniowie aż do Ostojowa, w dniu 7 lipca br. od godziny 12:00 do godziny 14:30.

Z zamkniętego obszaru ulic nie będzie można wyjechać ani na obszar ten wjechać. Zamknięty zostanie też wjazd i wyjazd z węzła Suchedniów drogi ekspresowej S-7. Objazd zamkniętych dróg prowadzić będzie przez Mostki i Parszów.

Za utrudnienia w ruchu w imieniu organizatora imprezy przepraszamy i mamy nadzieję, że emocje sportowe wynagrodzą mieszkańcom Skarżyska i Suchedniowa chwilowe kłopoty komunikacyjne.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media