fbpx

Polecamy

Zapraszamy do zabawy – od dzisiaj na lodowisku bezpłatne „dmuchańce” dla dzieci!

3 lipca wystartowały bezpłatne atrakcje dla najmłodszych, które czynne będą przez najbliższy miesiąc, codziennie od godziny 11.00 do 19.00. W tym roku Letnie Podwórko MCK zlokalizowane jest na lodowisku miejskim, dzięki temu dzieci będą mogły korzystać z atrakcji niezależnie od pogody. Zapraszamy!

W inauguracji tegorocznego Letniego Podwórka MCK wziął udział zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Myszka, który wspólnie z dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyną Michnowską-Małek zaprosił do zabawy i korzystania z przygotowanych atrakcji. Zachęcił także do korzystania z innych propozycji, przygotowanych na wakacje przez miejskie instytucje.

Zobacz cały kalendarz wakacyjnych atrakcji: Pełne atrakcji lato 2019 w Skarżysku. Prezentujemy kalendarz wakacyjnych wydarzeń.

Letnie Podwórko MCK będzie czynne przez 33 dni – do 4 sierpnia. Dla dzieci przygotowano „dmuchańce”, a także basen z łódkami. Pierwszego dnia o dodatkowe atrakcje dla dzieci zadbają także instruktorzy z MCK. Animacje dla dzieci, prowadzone przez MCK, zaplanowano również na 10, 17, 24 i 31 lipca.

Do wspólnej zabawy zapraszają: prezydent miasta Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Kultury.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media