fbpx

Polecamy

Wiktoria Krakowiak, nasza pięściarka, dostała powołanie do kadry Polski juniorek!

Wiktoria Krakowiak, pięściarka Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, dostała powołanie do kadry Polski juniorek!

Wiktoria Krakowiak, zawodniczka Skarżyskiego Klubu Bokserskiego działającego przy Akademii Holistycznej, otrzymała powołanie do kadry narodowej juniorek i na początku lipca weźmie udział w zgrupowaniu.

Do Skarżyskiego Klubu Bokserskiego właśnie dotarło powołanie dla Wiktorii na zgrupowanie szkoleniowe Młodzieżowej Kadry Narodowej Juniorek w Boksie, które na początku lipca odbędzie się w Gródku nad Dunajcem koło Nowego Sącza. Zawodniczka SKB Skarżysko jest w gronie trzynastu powołanych zawodniczek i jest tam jedyną pięściarką ze świętokrzyskiego.

Radości z otrzymania powołania nie ukrywał Krzysztof Ogłoza. – To olbrzymie wyróżnienie dla Wiktorii i furtka dla dalszego rozwoju sportowego. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce może wyjechać na jakiś turniej międzynarodowy. Jest to też duży sukces Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, ponieważ to pierwsze powołanie do kadry dla naszego klubu – mówi trener SKB.

Wiktoria przyznaje, że zaskoczyło ją to powołanie. – Nie spodziewałam się tego i bardzo się cieszę. To dla mnie duża szansa, ale wiem też, że będzie ciężko. Spodziewam się nawet trzech treningów dziennie, ale będę dawać z siebie wszystko – mówi nasza zawodniczka.

Krzysztof Ogłoza do powołania podchodzi z optymizmem. – O to, że Wiktoria sobie poradzi na obozie, jestem spokojny. To zmotywowana zawodniczka. Angażuje się w treningi i cały czas się rozwija – dodaje trener.

Wiktoria Krakowiak jest tegoroczną wicemistrzynią Polski juniorek w wadze 75 kg. Boks zaczęła uprawiać w wieku 11 lat w Akademii Holistycznej. Po drodze spróbowała też swoich sił w kick-boxingu, ale od roku znów skupia się na boksie. Jak mówi, do boksu zachęciło ją to, że na treningach można się wyładować i zostawić w ringu swoje problemy. Wiktoria na co dzień jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Skarżysku.

Skarżyski Klub Bokserski zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia bokserskie

Skarżyski Klub Bokserski działający przy Akademii Holistycznej zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia bokserskie. To szansa na poznanie z bliska tej dyscypliny i okazja do złapania bakcyla boksu.

Wakacyjne zajęcia bokserskie są przeznaczone dla osób od 7 do 18 lat. – Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia, ani nawet kontaktu z boksem. Wystarczą dobre chęci i wystarczy przyjść do nas ze strojem sportowym, czyli butami, spodenkami i koszulką. Rękawice zapewniamy my – mówi trener Krzysztof Ogłoza.

W Akademii Holistycznej dzieci stanowią liczną grupę, do której potem będą mogli dołączyć uczestnicy wakacyjnych zajęć. – Rekreacyjny boks, jaki uprawiamy, jest w pełni bezpieczny dla dziecka. Wprowadzimy dzieci w świat boksu, będziemy pokazywać, czym jest boks, ale też będziemy wykonywać inne ćwiczenia wpływające na sprawność i wytrzymałość – dodaje trener Ogłoza.

Wakacyjne zajęcia bokserskie trwać będą od 1 do 7 lipca i będą się odbywać codziennie o 10.00.

Udział jest bezpłatny. Do uczestnictwa dziecka wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna. Druk można pobrać z recepcji Akademii Holistycznej lub wypełnić na pierwszych zajęciach.

Akademia Holistyczna mieści się przy ul. Tysiąclecia 12 w Skarżysku-Kamiennej.

Zapraszamy.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media