fbpx

Polecamy

Wręczenie Nagród Stypendialnych dla uczniów Zespołu Szkół Samochodowo-Usługowych (ZDJĘCIA)

6 czerwca w Dniu Patrona Szkoły zostały wręczone w ZSSU nagrody stypendialne dla wyróżniających się uczniów. Prestiżową Nagrodę „Oseta” (Władysława ”Oseta” Wasilewskiego), którego imię nosi szkoła, otrzymał Kamil Pajek z klasy III tg. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ fundatorem Nagrody jest przez brata patrona Pan Mieczysław Wasilewski.

Trafia ona od kilkunastu lat w ręce ucznia, który swa postawą prezentuje wartości bliskie Patronowi szkoły, charakteryzuje się wyróżniającą postawą moralną, dobrymi wynikami w nauce i wysoką kulturą osobistą.

Wręczona została również nagroda stypendialna Uczeń z klasą ufundowana przez grono pedagogiczne ZSSU. W tym roku przyznano ją wyjątkowo dwóm uczennicom szkoły branżowej: Dominice Chruściel z kl.3a oraz Katarzynie Szczygieł z klasy 2a. Dominka osiągnęła najwyższe wyniki w nauce wśród uczniów szkoły branżowej (5.4), posiada również 100% frekwencję. Katarzyna wyróżnia się w nauce oraz jest wyjątkowo aktywna w działalności na rzecz szkoły i środowiska.

W Dniu Patrona wyróżnieni zostali również uczniowie zaangażowani w realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 3: Dominika Sidor, Dorota Minda, Klaudia Brzezińska, Weronika Majewska, Łukasz Siwiec, Jakub Dulęba, Patryk Żarski, Julia Belicka, Emilia Belicka.


reklama


ZSSU

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media