Polecamy

Uwielbienie Bożego Ciała - zapraszamy na festyn Franciszkańsko - Rodzinny

Od kilku lat w Polce dynamicznie rośnie popularność Koncertów Uwielbienia organizowanych w Uroczystość Boże Ciało. To – oprócz tradycyjnych procesji – ciekawa forma rodzinnego świętowania tego dnia oraz wspólna modlitwa uwielbienia poprzez muzykę i śpiew.

W tym roku pragniemy po raz pierwszy podjąć inicjatywę Koncertu Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała w Skarżysku - Kamiennej.

Bardzo serdecznie zapraszamy 20 czerwca 2019 w Boże Ciało na plac przed kościołem Ojców Franciszkanów w Skarżysku - Kamiennej.

Świętowanie rozpoczniemy festynem franciszkańsko - rodzinnym o godz. 14.30.

W programie: występy zespołów MdN ze Skarżyska-Kamiennej, zespół Bene - specjalizujący się w muzyce neapolitańskiej i światowej, zespół Abba Pater Music z Kalisza. Dla dzieci i dorosłych przewidziane będą liczne atrakcje: konkursy, gry, animacje, zabawy i wiele innych atrakcji.

O godz. 18.00 na placu przy kościołem sprawowana będzie Msza Święta o Uzdrowienie, której przewodniczył będzie ks. Michał Włodarski z Kalisza. Po Mszy Świętej - Koncert Uwielbienia. Oprawę muzyczną i uwielbienie poprowadzi Zespół Abba Pater z Kalisza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY OJCOWIE FRANCISZKANIE

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media