fbpx

Polecamy

Występ zespołu ICH TROJE zakończył Dni Miasta 2019 (ZDJĘCIA) Wyróżniony

Zakończyły się Dni Miasta 2019. Finałem wielkiego świętowania był koncert grupy ICH TROJE. Występ przyciągnął prawdziwe tłumy.

Dni Miasta 2019 trwały od piątku, 7 czerwca do niedzieli, 9 czerwca. Pierwszego dnia mieszkańcy miasta mogli skorzystać z licznych propozycji miejskich instytucji, w sobotę na stadionie Ruchu odbywała się akcja MOTOSERCE (relacja z wydarzenia TUTAJ), zaś w niedzielę na mieszkańców Skarżyska i gości spoza miasta czekały kolejne atrakcje.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15.00. Zebranych przywitali: prezydent miasta, Konrad Kronig i jego zastępy Krzysztof Myszka oraz Andrzej Brzeziński, a także Katarzyna Michnowska-Małek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. Na scenie pojawili się także dyrektorzy miejskich instytucji, które włączyły się w organizację Dni Miasta oraz goście specjalni: delegacja ze Żmerynki na Ukrainie - miasta partnerskiego Skarżyska-Kamiennej.

Na zebranych czekały liczne atrakcje i propozycje – również te przygotowane przez jedostki i instytucje z terenu miasta. Na rozpoczęcie goście częstowani byli tortem, a na scenie pojawiali się kolejni artyści, m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8, Zespół Pieśni i Tańca Skarżysko, Perły z Lamusa. Odbywały się pokazy akrobatyki, tańca i karate. Niespodzianką dla najmłodszych było widowisko zespołu „Wesołe Szczurki”.

Wieczorem wystąpiła grupa Roxanne Roxette Tribute Band, która przypomniała doskonale znane przeboje grupy Roxette. Zwieńczeniem dnia był występ grupy ICH TROJE, który przyciągnął prawdziwe tłumy.

Zdjęcia z rozpoczęcia imprezy zostaną uzupełnione w tym artykule. 


reklama


1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek wtorek, 11 czerwiec 2019 07:22 Link do komentarza

    Bardzo dziękuję Panu Karolowi za cudne fotki z naszego pokazu. Dzieciom dziękuję za wspaniałe show. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do najlepszego klubu karate tel.601206812

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media