fbpx

Polecamy

Wyrywał lusterka w 23 autach. Bezmyślny wandal w areszcie (ZDJĘCIA)

32 – letni mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez skarżyskich kryminalnych. Podejrzewany jest o uszkodzenie lusterek w co najmniej 23 samochodach. Trwa szacowanie strat, które wstępnie wynoszą kilka tysięcy złotych. Za zniszczenie lub uszkodzenie cudzego mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano skarżyscy policjanci otrzymali szereg zgłoszeń o uszkodzeniu lusterek zewnętrznych w pojazdach zaparkowanych na przyblokowych parkingach. Z pierwszych ustaleń śledczych wynikało, że nieznany wówczas sprawca działając pod osłoną nocy, dokonał uszkodzenia lusterek w kilkunastu autach na ulicy Górniczej, Żeromskiego, Sokolej, Lotniczej i Zielnej. Do chwili obecnej policjanci naliczyli 23 uszkodzone samochody.

Błyskawiczne działania podjęte przez miejscowych kryminalnych doprowadziły do zatrzymania podejrzewanego, 32- letniego mieszkańca miasta, który trafił do policyjnej celi. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że czynów dopuścił się pod wpływem alkoholu, ale nie potrafił wyjaśnić motywów swojego działania. Uprzednio nie był on notowany w policyjnych kartotekach.

Teraz oprócz pokrycia kosztów swojej głupoty, grozić mu nawet 5 – letni „wypoczynek” na więziennej pryczy.

 


reklama


Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media