Polecamy

Wędkarskie zmagania o puchar komendanta (ZDJĘCIA)

W sobotę na skarżyskim zbiorniku wodnym Rejów odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych z Okazji 100 - lecia Powołania Polskiej Policji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku – Kamiennej. Zwycięzcą rywalizacji został sierż. sztab. Radosław Konkol ze skarżyskiej jednostki policji.

Piękna wiosenna pogoda i znakomite okoliczności przyrody były sprzymierzeńcami organizatorów Towarzyskich Zawodów Wędkarskich Służb Mundurowych z Okazji 100 - lecia Powołania Polskiej Policji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku – Kamiennej. W sobotni ranek nad brzegiem rejowskiego zalewu zgromadzili się wędkujący policjanci, celnicy, reprezentanci Mesko S.A. oraz leśnicy ze Skarżyska i Suchedniowa. Kapryśny zalew zbytnio rybą nie darzył, ale zwycięzców udało się wyłonić. Pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobył lokalny policjant sierż. sztab. Radosław Konkol, który na swym koncie zgromadził 1624 punkty. Na drugim stopniu podium stanął Dariusz Miązel funkcjonariusz Świętokrzyskiego Urzędu Celno - Skarbowego w Kielcach, zdobywca 1222 punktów. Trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Jankowiczowi z Nadleśnictwa Skarżysko, który zapisał się w protokole zawodów z 773 punktami.

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli mł. insp. Piotr Piłatowski Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku – Kamiennej oraz Marcin Czarnota przewodniczący skarżyskiej sekcji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

 

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media