fbpx

Polecamy

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 – co warto wiedzieć Wyróżniony

Wybory do Parlamentu Europejskiego w Polsce odbędą się niedzielę, 26 maja 2019 r. Każdy, kto najpóźniej w dniu wyborów ukończył 18 lat, ma prawo głosować. Wyborcy w Polsce głosują w obwodowych komisjach wyborczych w miejscu ich stałego zameldowania. Przedstawiamy siedziby oraz granice obwodów głosowania w Skarżysku oraz listę kandydatów w naszym okręgu wyborczym (nr 10, Kraków).

Wyborcy w Polsce w 2019 r. wybiorą 51 posłów do Parlamentu Europejskiego. Jeżeli Wielka Brytania opuści Unię Europejską, wyborcy w Polsce wybiorą 52 posłów do Parlamentu Europejskiego.

Członkowie komisji wyborczej mają obowiązek sprawdzić naszą tożsamość, stąd do lokalu wyborczego należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.

Zgodnie z prawem UE, we wszystkich państwach członkowskich musi być stosowany proporcjonalny system wyborczy, który polega na podziale mandatów odpowiednio do liczby głosów zebranych przez poszczególne partie. W Polsce obowiązuje system proporcjonalny z głosem preferencyjnym, tj. wyborca oddaje głos na konkretnego kandydata z danej listy wyborczej. Kandydat, który z danej listy wyborczej otrzyma największą liczbę głosów, ma pierwszeństwo w ostatecznym podziale mandatów. Specyfiką wyborów do Parlamentu Europejskiego jest, iż poszczególnym okręgom nie jest przydzielona z góry liczba mandatów do obsadzenia. Wpływ na to ma frekwencja wyborcza. Może się zdarzyć, że przy niskiej frekwencji w danym okręgu żaden z kandydatów nie uzyska mandatu. W przypadku wyborów do Parlamentu Europejskiego w podziale mandatów będą brały udział komitety wyborcze, które w skali kraju przekroczyły 5%.,

Wszystkie lokale wyborcze czynne będą w niedzielę od 7:00 do 21:00. Aby oddać ważny głos w wyborach do Europarlamentu 2019, należy wpisać znak X w kratkę znajdującą się po lewej stronie nazwiska wybranego kandydata. Swój głos można oddać tylko na jednego kandydata. Za nieważny uznaje się głos, gdy wyborca w żadnej z kratek nie postawi znaku X lub zagłosuje na więcej niż jedną osobę.

Wyniki wyborów będą podawane na żywo (na tej stronie), w miarę ich ogłaszania w niedzielę 26 maja 2019 r.

inf. wybory-europejskie.eu

GRANICE I SIEDZIBY OBWODÓW GŁOSOWANIA:

Numer Siedziba Typ obwodu Niepełnosprawni Granice
1 Powiatowy Urząd Pracy
ul. 1 Maja 105
stały tak Ulice: Bazaltowa; Borówkowa; Bursztynowa; Dionizego Czachowskiego; Maksymiliana Gierymskiego; Głogowa; Granitowa; Grzybowa; Jagodowa; Jeżynowa; Krzemowa; 1 Maja od nr 134 do końca (parzyste) i od nr 99 do końca (nieparzyste); Malinowa; Marmurowa; Mariana Langiewicza; Łyżwy; Oleśnicka; Piękna; Podemłynek; Porzeczkowa; Poziomkowa; Racławicka; Szmaragdowa.
2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
ul. Spacerowa 31
stały tak Ulice: Wincentego Bilskiego; Bobowskich; Gołębia; Jaskółcza; Jastrzębia; Kanarkowa; Krucza; 3 Maja od nr 130 do końca (parzyste) i od nr 195 do końca (nieparzyste); Organizacji Orzeł Biały; Ptasia; Skowronkowa; Słowikowa; Spacerowa od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 31 do końca (nieparzyste); Szarych Szeregów; Witwickich; Wschodnia; Żurawia (nieparzyste).
3 Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Podjazdowa 21
stały nie Ulice: Chłodna; Ciepła; Czerwonego Krzyża; Dobra; Franciszkańska; Kosynierów; Kościuszki; Limanowskiego od nr 50 do końca (parzyste) i od 47 do końca (nieparzyste); 1 Maja od nr 50 do nr 132 (parzyste) i od nr 37 do nr 97 (nieparzyste); 3 Maja od nr 62 do nr 128 (parzyste) i od nr 73 do nr 193 (nieparzyste); Obywatelska; Ogólna; Ogrodnicza; Piaskowa; Podjazdowa; Równoległa; Rynek; Rzeźniana; Spacerowa od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 29 (nieparzyste); Świeża; Towarowa od skrzyżowania z ul. Podjazdową do końca; Ukośna; Wąska; Wesoła; Wiśniowa; Zacisze; Żurawia (parzyste).
4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Towarowa 20
stały nie Ulice: Chemiczna; Fabryczna; Kredytowa; Limanowskiego od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 45 (nieparzyste); 11 Listopada; 1 Maja od nr 2 do nr 48 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste); 3 Maja od nr 2 do nr 60 (parzyste) i od nr 1 do nr 71 (nieparzyste); Młoda; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 62 do końca (parzyste) i od nr 59 do końca (nieparzyste); Przechodnia; Przesmyk; Rzemieślnicza; Staszica; Średnia; Towarowa do skrzyżowania z ul. Podjazdową; Wierzbowa; Wspólna; Zaporęba.
5 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
ul. Sportowa 34
stały tak Ulice: Cicha; Cmentarna; Aleja Jana Pawła II; Krzywa; Legionów od nr 64 do nr 120 (parzyste) i od nr 63 do nr 107 (nieparzyste), Aleja Niepodległości od nr 2 do nr 68 (parzyste); Niska od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Prosta; Rzeczna; Sportowa od nr 2 do nr 54 (parzyste) i od nr 1 do skrzyżowania z ul. Asfaltową (nieparzyste); Spokojna; Staffa; Andrzeja Struga; Wiklinowa.
6 Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
ul. Szkolna 15
stały tak Ulice: Chałubińskiego; Ekonomii; Jaracza; Legionów od nr 122 do końca (parzyste) i od nr 109 do końca (nieparzyste), Młodzawy; Prezydenta RP Ignacego Mościckiego; Obuwnicza; Juliusza Osterwy; Szkolna.
7 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Sportowa 30
stały nie Ulice: Asfaltowa; Praga; Skalna; Wysoka; Źródlana.
8 Muzeum im. Orła Białego
ul. Słoneczna 90
stały tak Ulice: Długosza; Kilińskiego; Krakowska od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 109 (nieparzyste); Multanka; Przekątna; Reja; Robotnicza; Słoneczna; Sportowa od nr 56 do końca (parzyste) i od skrzyżowania z ul. Asfaltową do końca (nieparzyste); Wioślarska.
9 Zespół Placówek Oświatowych
ul. Zwycięzców 13
stały tak Ulice: Dębowa; Dygasińskiego; Dzielna; Harcerska; Mjr Hubala; Iglasta; Jodłowa; Nowa; Orzeszkowej; Partyzantów; Sosnowa; 17 Stycznia; Świerkowa; Walecznych; Wojska Polskiego; Wrzosowa; Zbrojna; Zwycięzców.
10 Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Warszawska 54
stały tak Ulice: Główna; Leśna Polana; Modrzewiowa; Nizinna; Parkingowa; Pogodna; Rajdowa; Warszawska od nr 2 do nr 100 (parzyste) i od nr 1 do nr 91 (nieparzyste); Widokowa; Wieżowa; Zagórska.
11 Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych
ul. Oseta Wasilewskiego 5
stały nie Ulice: Juliana Fałata; Kolejowa; Wojciecha Kossaka; Szydłowiecka od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Oseta Wasilewskiego; Zielna od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 31 (nieparzyste).
12 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Przedszkole Publiczne nr 7
ul. Zielna 27
stały nie Ulice: Kosmonautów; Lotnicza; Sokola od nr 2 do nr 28 (parzyste); Żwirki i Wigury.
13 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Zielna 29
stały nie Ulice: Jagiellońska; Józefa Małowicza; Matejki; Pułaskiego od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 37 do końca (nieparzyste); Rejowska od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste); Sokola od nr 30 do nr 40 (parzyste); Spółdzielcza od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 35 do końca (nieparzyste); Szydłowiecka od nr 20 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Św. Brata Alberta; Wiejska od nr 26 do końca (parzyste); Zielna od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 33 do końca (nieparzyste).
14 Zespół Szkół Publicznych Nr 4
ul. Książęca 149
stały tak Ulice: Długa; Działkowa; Jałowcowa; Kopernika; Kościelna; Książęca; Laskowa; Mała; Miła; Podlaska; Rycerska; Sokola od nr 42 do końca (parzyste); Turystyczna; Warszawska od nr 102 do końca (parzyste) i od nr 93 do końca (nieparzyste); Wiejska od nr 5 do końca (nieparzyste).
15 Zakład Remontowo-Budowlany Józef Duda
ul. Niepodległości 78b
stały nie Ulice: Bankowa; Leśna; Aleja Niepodległości od nr 70 do końca (parzyste) i od nr 79 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 52 do nr 60 (parzyste).
16 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
ul. Sienkiewicza 34
stały tak Ulice: Armii Krajowej od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Gajowa; Grabowa; Grottgera; Konarskiego od nr 26 do końca (parzyste) oraz od nr 19 do nr 31 (nieparzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Krakowska od nr 146 do końca (parzyste); Łowiecka; Moniuszki od nr 38 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Orla; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 16 do nr 22a (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Sienkiewicza; Stokowa; Szpitalna; Świętokrzyska; Wiejska od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Wileńska; Wyspiańskiego.
17 Zespół Szkół Technicznych
al. Tysiąclecia 22
stały nie Ulice: Asnyka; Krasińskiego od nr 18 do końca (parzyste); Mickiewicza od nr 14 do końca (parzyste) i od nr 17 do końca (nieparzyste); Okrzei od nr 1 do końca (nieparzyste); Orkana; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 36 do nr 48 (parzyste), Słowackiego od nr 2 do nr 22 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 27 do nr 37 (nieparzyste).
18 II Liceum Ogólnokształcące
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 50
stały nie Ulice: Górnicza od nr 2 do nr 4 (parzyste) i od nr 16 do końca (parzyste); Konarskiego od nr 2 do nr 20 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 41 do nr 57 (nieparzyste); Pilota Janusza Rybickiego; Plac Floriański od nr 2 do nr 8 (parzyste); Sokola od nr 1 do 17 (nieparzyste); Sporna; Aleja Tysiąclecia od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Żeromskiego.
19 Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. Powstańców Warszawy 11
stały nie Ulice: Armii Krajowej od nr 2 do nr 8 (parzyste); Górnicza od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Kochanowskiego; Konarskiego od nr 22 do nr 24 (parzyste) i od nr 17 do nr 17a (nieparzyste); Moniuszki od nr 5 do nr 17b (nieparzyste); Plac Floriański od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Powstańców Warszawy od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste); Pułaskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 1 do nr 13 (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 2 do nr 18 (parzyste) i od nr 1 do nr 15c (nieparzyste).
20 Starostwo Powiatowe
ul. Konarskiego 20
stały tak Ulice: Górnicza od nr 6 do nr 14 (parzyste) i od nr 7 do nr 15 (nieparzyste); Moniuszki od nr 14 do nr 36 (parzyste); Powstańców Warszawy od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 23 do końca (nieparzyste); Pułaskiego od nr 16 do nr 24 (parzyste) i od nr 15 do nr 23 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 1 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 20 do nr 30 (parzyste) i od nr 17 do nr 27 (nieparzyste).
21 Zespół Szkół Publicznych Nr 1
ul. Sezamkowa 23
stały nie Ulice: Górnicza nr 17; Pułaskiego od nr 26 do nr 30 (parzyste) i od nr 25 do nr 35 (nieparzyste); Rejowska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste); Sezamkowa od nr 2 do końca (parzyste); Sokola od nr 19 do końca (nieparzyste); Spółdzielcza od nr 32 do nr 38 (parzyste) i od nr 29 do nr 33 (nieparzyste).
22 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Skarżysku-Kamiennej
ul. Metalowców 54
stały nie Ulice: Grota Roweckiego; Krakowska od nr 8 do nr 116 (parzyste) i od nr 111 do końca (nieparzyste); Legionów od nr 2 do nr 62 (parzyste); Łąkowa; Paryska od nr 2 do nr 150 (parzyste) i od nr 1 do nr 151 (nieparzyste); Polna; Ponurego; Tartaczna; Traugutta; Żytnia.
23 Gimnazjum Nr 2
ul. Akacjowa 1
stały nie Ulice: Akacjowa; Bernatka; Budowlanych; Bukowa; Energetyków; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Klonowa; Krakowska od nr 118 do nr 140 (parzyste); Krasińskiego od nr 1 do nr 7 (nieparzyste) i nr 9a; Legionów od nr 1 do nr 61 (nieparzyste); Lipowa; Metalowców; Mostowa; Aleja Niepodległości od nr 1 do nr 57 (nieparzyste); Niska od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Odlewnicza; Paryska od nr 152 do końca (parzyste); Tokarska; Topolowa; Torowa; Urzędnicza.
24 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Norwida 3
stały tak Ulice: Konarskiego od nr 33 do nr 37 (nieparzyste); Krasińskiego od nr 25 do końca (nieparzyste); Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 11 do końca (nieparzyste); Norwida od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 5 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 15 do nr 39 (nieparzyste).
25 Urząd Miasta
ul. Sikorskiego 18
stały tak Ulice: Apteczna; Krakowska od nr 142 do nr 144c (parzyste); Krasińskiego nr 9 i 11; Norwida od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 19 do końca (nieparzyste); Paryska od nr 153 do końca (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste); Południowa; Sikorskiego od nr 2 do końca (parzyste).
26 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Przedszkole Publiczne nr 4
ul. Sikorskiego 17
stały nie Ulice: Krasińskiego od nr 13 do nr 23 (nieparzyste); Norwida od nr 12 do nr 16 (parzyste) i od nr 7 do nr 17 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 24 do nr 34 (parzyste); Prusa; Sikorskiego od nr 1 do końca (nieparzyste).
27 Miejskie Centrum Kultury
ul. Słowackiego 25
stały tak Ulice: Konopnickiej (nieparzyste); Krasińskiego od nr 8 do nr 16 (parzyste); Mickiewicza od nr 8 do nr 12 (parzyste) i od nr 9 do nr 15 (nieparzyste); Okrzei od nr 2 do końca (parzyste); Słowackiego od nr 24 do nr 38 (parzyste); Aleja Tysiąclecia od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste).
28 Miejskie Centrum Kultury
ul. Słowackiego 25
stały tak Ulice: Brzozowa; Konopnickiej (numery parzyste); Krasińskiego od nr 2 do nr 6 (parzyste); Mickiewicza od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste); Aleja Niepodległości od nr 59 do nr 77 (nieparzyste); Aleja Marszałka J. Piłsudskiego nr 50; Słowackiego od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste).
29 Zespół Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy
ul. Szpitalna 1
zakład leczniczy nie Zespół Opieki Zdrowotnej – Szpital Powiatowy
30 Zespół Opieki Zdrowotnej – II budynek szpitalny
ul. Ekonomii 4
zakład leczniczy nie  Zespół Opieki Zdrowotnej – II budynek szpitalny
31 Dom Pomocy Społecznej
ul. Sporna 6
dom pomocy społecznej nie Dom Pomocy Społecznej
32 Dom Pomocy Społecznej „Centrum Seniora”
ul. Ekonomii 7
dom pomocy społecznej nie Dom Pomocy Społecznej „Centrum Seniora”

KANDYDACI W OKRĘGU NR 10 (KRAKÓW):

Nr listy

Numer na liście

Nazwisko i imiona

Zawód

Miejscowość zamieszkania

Przynależność do partii politycznej lub poparcie

Komitet

1

1

BERKOWICZ Konrad Szczepan

informatyk

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

2

LEWICKI Dawid Marian

politolog

Kielce

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

3

WAWER Michał Jan

radca prawny

Warszawa

członek partii politycznej: Ruch Narodowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

4

SKUPIEŃ Andrzej

audytor systemów informatycznych

Biały Dunajec

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

5

ŁACH Barbara Janina

przedsiębiorca

Zabawa

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

6

CIESIELCZYK Marek

politolog

Tarnów

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

7

MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA Edyta Barbara

technik ekonomista

Jastrzębia

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

8

LECHOWICZ Maria Barbara

przedsiębiorca

Tarnów

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

9

MICHAŁOWSKI Ernest Cezary

specjalista prawa Unii Europejskiej

Stara Dębowa Wola

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1

10

KULIŃSKA Lucyna Michalina

nauczyciel akademicki

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

2

1

GDULA Maciej Roman

nauczyciel akademicki

Warszawa

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

2

MARENIN Małgorzata Diana

nauczyciel

Kielce

członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

3

TERLECKI Tomasz Jerzy

ekolog

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

4

NOWORYTA Anna Maria

pracownik samorządowy

Czyżówka

członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

5

JABŁOŃSKI Jacek Andrzej

przedsiębiorca

Tarnów

członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

6

DŁUGOSZ Bogusława

sprzedawca

Bartków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

7

BOCHEŃSKI Jakub Józef

ekonomista

Podrzecze

członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

8

WILCZYŃSKA Maria Bernadeta

przedsiębiorca

Raciborsko

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

9

LEŚNIAK Tomasz Marek

politolog

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

2

10

TWARDOSZ Lilija

notariusz

Staniątki

członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

3

1

GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria

filolog angielski

Kraków

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

2

JARUBAS Adam Sebastian

wykładowca akademicki

Błotnowola

członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

3

SZEJNA Andrzej Jan

prawnik

Końskie-Izabelów

członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

4

SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna

socjolog

Warszawa

członek partii politycznej: Partia Zieloni

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

5

SONIK Bogusław Andrzej

poseł do Parlamentu Europejskiego

Kraków

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

6

MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga

nauczyciel - trener

Mogilany

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

7

NIEDZIELA Dorota

lekarz weterynarii

Kęty

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

8

WARDZAŁA Robert Marian

manager

Tarnów

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

9

BIŃCZYCKA Elżbieta

filolog polski-teatrolog

Kraków

członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

3

10

CYRAŃSKI Adam Zbigniew

manager

Kielce

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

4

1

SZYDŁO Beata Maria

parlamentarzysta

Przecieszyn

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

2

LEGUTKO Ryszard Antoni

nauczyciel akademicki

Mników

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

3

JAKI Patryk Tomasz

politolog

Warszawa

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

4

TARCZYŃSKI Dominik

parlamentarzysta

Kielce

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

5

BERNACKI Włodzimierz

nauczyciel akademicki

Nowe Brzesko

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

6

BARTUŚ Barbara Halina

prawnik

Lipinki

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

7

DUDA Elżbieta

parlamentarzysta

Skała

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

8

CIEŚLAK Michał

parlamentarzysta

Oblekoń

członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

9

MULARCZYK Arkadiusz

adwokat

Nowy Sącz

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4

10

KRUPKA Anna Maria

socjolog

Wola Starogrodzka

członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

5

1

ORKISZ Jan

pracownik samorządowy

Olkusz

członek partii politycznej: Unia Pracy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

2

ŁAŚ Maria Bogusława

tłumacz

Gronków

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

3

STYCZEŃ Oskar Szymon

tłumacz języków obcych włoskiego i hiszpańskiego

Kielce

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

4

ZAWADA Tomasz Leszek

informatyk

Kraków

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

5

SZMIT-MORZE Agnieszka Ewa

przedsiębiorca

Kielce

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

6

KWIECIEŃ Ewa Mariola

politolog

Kraków

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

7

KUSIAK-KOBYLARZ Barbara Maria

emeryt

Tarnów

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

8

BURZAWA Mateusz Ryszard

religioznawca

Kraków

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

9

SZYMAŃSKA Monika Anna

psycholog

Kraków

członek partii politycznej: Partia Razem

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

5

10

JEDYNAK Roman Waldemar

ekonomista

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

6

1

KUKIZ-SZCZUCIŃSKI Paweł Wiktor

lekarz

Klonów

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

2

KUBICZEK Piotr Janusz

przedsiębiorca

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

3

ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna

politolog

Kobylanka

członek partii politycznej: Unia Polityki Realnej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

4

KIERPIEC Daniel Józef

prawnik

Kęty

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

5

MARTYNIUK Kamilla Monika

artysta plastyk

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

6

FOGIEL-LITWINEK Magdalena Izabela

nauczyciel

Suków

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

7

SŁOWIK-MACIEJEWSKA Klaudia Katarzyna

adwokat

Raciborowice

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

8

SADŁOŃ Narcyz Michał

lekarz

Kościelisko

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

9

AONDO-AKAA Bawer

teolog

Kraków

członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6

10

KACZMARCZYK Norbert Jakub

poseł na Sejm RP

Czajęczyce

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

7

1

ZAJĄC Krzysztof Jan

naukowiec

Rudawa

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

2

CHOLEWA Martyna Katarzyna

handlowiec

Końskie

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

3

NOWAK Alicja

nauczyciel

Gorlice

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

4

GURGUL Maciej Jan

pracownik biurowy

Rzuchowa

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

5

MARCINKOWSKA Albina Anna

nauczyciel

Kolonia Mrowina

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

6

SŁABY Marta

nauczyciel

Żeleźnikowa Wielka

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

7

BĄCHOR Łukasz Paweł

przedsiębiorca

Wolbrom

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

8

KRZYSZTOFOWICZ Anna

doradca klienta

Stary Wiśnicz

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

9

SZCZYKUTOWICZ Rafał

inżynier mechanik

Lechów

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

7

10

MIKLER Arkadiusz Paweł

przedsiębiorca

Gaj

nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

9

1

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

matematyk

Kraków

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

2

PACIEJ Andrzej Stefan

nauczyciel matematyki

Piątkowa

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

3

KRZCIUK Tomasz Andrzej

politolog

Kraków

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

4

DZIĘGIEL-GĄDEK Magdalena Sylwia

asystent parlamentarny

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

5

KOWACKA Barbara Magdalena

technik wiertnik

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

6

SIERANT Maciej Zbigniew

technik wiertnik

Kraków

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

7

ŁĘCKA Joanna Barbara

fotograf

Ruda Śląska

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

8

ŻMIGRODZKI Stanisław Michał

inż. mechanik

Słomniki

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

9

FĄFARA Katarzyna Beata

księgowa

Kraków

nie należy do partii politycznej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

9

10

SZATAN Jarosław Kazimierz

przedstawiciel handlowy

Olkusz

członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media