fbpx

Polecamy

Anna Krupka: W Skarżysku będą inwestycje (ZDJĘCIA)

W środę w Skarżysku gościła wiceminister Sportu i Turystyki Anna Krupka. Poseł Krupka zadała kłam słowom Marzeny Okły-Drewnowicz i potwierdziła budowę tzw. szprych, na które jak się okazuje będą pieniądze.

Spotkanie dziennikarzy z poseł Anna Krupką rozpoczęło się w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Mesko. Wiceminister Krupka zadeklarowała duże zaangażowanie w pracy w Eoroparlamencie, jeśli się tam dostanie.

Podczas skarżyskiej wizyty Anny Krupki, doszło do ataku na byłego marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa, któremu wiceminister Krupka zarzuciła zle wydawanie środków unijnych.

Z oświadczenia Anny Krupki wynika także, że między innymi przez Skarżysko będą przebiegać dwie tzw. szybkie szprychy, te same, o których kilka miesięcy temu mówiła Marzena Okła-Drewnowicz, a na które rząd miał cofnąć pieniądze. 

To już ostanie trzy dni kampanii wyborczej. Kandydaci czekają na pierwsze wyniki. Kto dostanie się do Parlamentu Europejskiego okaże się 26 maja około 23:00.

1 komentarz

  • mem
    mem piątek, 24 maj 2019 10:24 Link do komentarza

    widać na zdjęciach te tłumy popierające Panią Minister. W końcu jest bardzo zasłużona dla miasta, tyle załatwiła w warszawie że aż ciężko spamiętać co konkretnie.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media