fbpx

Polecamy

15 medali Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” (ZDJĘCIA)

18 maja 2019 w sobotę w hali sportowej w Wojniczu odbył się Memoriał Cichociemnych Żołnierzy Armii Krajowej, który zgromadził ponad 200 zawodników z 21 klubów z całej Polski. Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team w ilości 15 zawodników brali udział w tych zawodach i zdobyli 15 medali w tym 7 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale oraz ZŁOTY MEDAL DRUŻYNOWY. To wielki sukces klubu.

3. Wojciech Chłopek

Kolejny ogromny sukces klubu Zaborek-Team, zdobyty na zawodach karate kyokushin. Turniej ten odbywał się w formule light i semi kontakt. Turniej ten odbywał się w dwóch formach w formie kumite. Na wielką uwagę zasługuje występ naszego najbardziej utalentowanego zawodnika Alberta Malika, który po raz kolejny dał dowód, że na ten moment nie ma sobie równych w swojej kategorii, wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem. Bratobójcza walka finałowa z Szymonem Zychem jednak kosztowała Alberta wiele wysiłku. Szymek mimo iż młodszy stażem treningowym nie dawał za wygrane Albertowi. Jednak doświadczenie wzięło górę i ostatecznie Albert Malik wygrał, a Szymon musiał zadowolić się srebrem.

W zawodach tych po raz kolejny wzięło udział dwoje debiutantów naszego klubu jak: Oliwia Milaszkiewicz, która zdobyła brązowy medal, Wojtek Chłopek także brązowy medal. Bardzo ciężkie walki toczyła nasza kadrowiczka Oliwia Fornal, która ostatecznie wygrała swoją kategorię odsyłając w finale przeciwniczkę z Leżajska Wiktorię Dąbek przed czasem. Wszyscy zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki pokazali, że są mocno przygotowani do turnieju w dowód czego faktem stało się, że klub uplasował się na pierwszym miejscu drużynowo.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z postawy moich podopiecznych, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski. Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich dzieci w tak mocno obstawionych zawodach.

Nasz najbliższe plany to wyjazd 25 maja na Puchar Śląska do Rudy Śląskiej.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 516171342 oraz 501635935.