Polecamy

PiSobus z Beatą Szydło na pokładzie odwiedził Skarżysko (ZDJĘCIA)

We wtorek 14 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej gościła wicepremier ds. społecznych oraz kandydatka w zbliżających się wyborach do europarlamentu z listy PiS Beata Szydło.

Na początku spotkania, doszło do sytuacji, w której mieszkaniec Skarżyska będący jednym z uczestników spotkania z Beatą Szydło chciał wykrzykując zadać jej pytania. Spotkanie nie zostało przerwane, prowadzący „nie zwracał uwagi” na krzyki z sali, po chwili 5 rosłych panów wyprowadziło go z sali. Prawdopodobnie część z nich to nieumundurowani policjanci. Beata Szydło nie odniosła się do tej sytuacji podczas spotkania.

Spotkanie odbyło się w ramach objazdu przez Beatę Szydło okręgu wyborczego nr 10 obejmującego swoim zasięgiem dwa województwa Świętokrzyskie i Małopolskie w związku z trwającą kampanią wyborczą do Europarlamentu, która odbywa się pod hasłem „Polska sercem Europy”.

- Polska nie tylko chce wskazywać na problemy w UE, ale wie także, jak je rozwiązywać. Politycy powinni zajmować się rozwiązywaniem problemów zwykłych ludzi. W kraju rząd pokazał już jak to można zrobić. Dlatego ważne jest, by pójść głosować. Poparcie dla Unii Europejskiej powinno wybrzmieć jak najgłośniej. Taka mobilizacja powinna mieć miejsce także w regionie świętokrzysko-małopolskim. Tu pielęgnowane są wartości wspólnotowe, rodzinne i chrześcijańskie. Unia potrzebuje świeżego oddechu, ten oddech może płynąć właśnie stąd - powiedziała Beata Szydło.

Już jakiś czas temu politycy partii rządzącej ruszyli w trasy po kraju i kolejno odwiedzają poszczególne miejscowości by, jak mówią, rozmawiać z Polakami i słuchać ich opinii.

Spotkanie poprowadził Marcin Piętak. Obecni byli parlamentarzyści, m.in. Krzysztof Lipiec, Krzysztof Słoń, Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski oraz wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski.

Na Sali zgromadzili się głównie zwolennicy partii rządzącej.

WS foto: AC

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media