fbpx

Polecamy

Udany debiut na zawodowym ringu. Gratulacje od prezydenta miasta

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig pogratulował sportowego sukcesu Jakubowi Martysowi - pięściarzowi ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, który zwyciężył w pierwszej walce na zawodowym ringu. - Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – mówił prezydent miasta.

Jakub Martys, zawodnik Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej po kilkudziesięciu pojedynkach w boksie amatorskim, podjął decyzję o przejściu do zawodowego pięściarstwa. Swoją pierwszą, zawodową walkę stoczył w kwietniu w czasie Gali Boxing Night 15 w Starachowicach. Debiut przyniósł zawodnikowi ze Skarżyska zwycięstwo, a także propozycje kolejnych walk.

Odniesionego sukcesu w miniony piątek, 10 maja gratulował Jakubowi Martysowi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

- Serdecznie gratuluję udanego debiutu na zawodowym ringu. Dziękuję też za godne reprezentowanie naszego miasta. Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, wytrwałości, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – gratulował pięściarzowi prezydent miasta. - Życzę satysfakcji z już osiągniętych wyników i kolejnych sukcesów – dodawał.

Zawodnikowi towarzyszył trener Krzysztof Ogłoza, któremu prezydent miasta także pogratulował sukcesów odnoszonych przez podopiecznych Skarżyskiego Klubu Bokserskiego.


reklama


1 komentarz

  • Zbigniew
    Zbigniew wtorek, 14 maj 2019 11:09 Link do komentarza

    Wielkie brawa i dziękujemy za tak godne reprezentowanie naszego Miasta !!!

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media