Polecamy

Kabaret SMILE wystąpił w Skarżysku (ZDJĘCIA)

W sobotę, 11 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej wystąpił kabaret SMILE z najnowszym repertuarem pt: "To się nadaje do kabaretu".

Kabaret SMILE preferuje skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubią bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Uwielbiają śpiewać, jeden z nich nawet potrafi, dlatego też ich silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikają humoru politycznego bo po co parodiować komedię. Kabaret to ich pasja. Napisane przez nich teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepią rzeźby zwane skeczami. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie ich w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Jest ich trzech Michał Kincel, Paweł Szwajger i Andrzej Mierzejewski, w niedzielny wieczór rozbawili skarżyską publiczność, która zapełniała całą salę, do łez. Zagrali najnowszy program "To się nadaje do kabaretu"

WS foto: AC

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media