fbpx

Polecamy

Skarżyszczanin na pudle w Pucharze Polski

To informacja dla Was! Robert Dąbrowski, nasz rodowity skarżyszczanin jako kierowca wyścigowy reprezentuje nasze miasto w Pucharze Polski. W zeszły weekend wywalczył w II rundzie Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross swój pierwszy i na pewno nie ostatni puchar! III miejsce w grupie Supernational w klasie S2000!

Trzymajcie kciuki i wspierajcie naszego zawodnika. Gdyby ktoś chciał się wybrać kibicować na żywo, poniżej rozpiska z datami kolejnych startów. Przed nami w tym sezonie jeszcze pięć rund. Na fanpage’u @Robert Dąbrowski będziecie mogli śledzić na bieżąco relacje ze startów.

Uwaga! Dla kibiców, którzy zjawią się na torze, mamy przygotowane gadżety

25-26 maja – Autodrom Słomczyn
22-23 czerwca – Motopark Toruń
27-28 lipca – Vilkyciai Rallycross
7-8 września – Autodrom Słomczyn
5-6 października – Motopark Toruń

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media