Polecamy

Ze świątecznymi życzeniami u seniorów (zdjęcia)

Prezydent miasta, Konrad Krönig oraz przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik odwiedzili dzisiaj skarżyskie Kluby Seniora. Spotkania były okazją do złożenia życzeń z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, a także do rozmowy przy świątecznym poczęstunku.

Przypomnijmy, że w Skarżysku-Kamiennej działają dwa Kluby Senior+. Jako pierwszy (jesienią 2017 roku) powstał klub na osiedlu Milica. Drugi od jesieni 2018 roku działa na osiedlu Dolna Kamienna. Oba miejsca bardzo szybko stały się dla seniorów „drugim domem”. Spędzają tu czas na wspólnych zajęciach i rozmowach. Wspólnie celebrują również święta.

W czwartek, 18 kwietnia ze świątecznymi życzeniami seniorów odwiedzili prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik. Życzyli pogodnych i zdrowych świąt, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Spotkania były okazją do rozmów przy symbolicznym, świątecznym poczęstunku. Seniorzy podkreślali, jak wiele znaczy dla nich możliwość spędzania czasu w klubie, chętnie dzielili się także wrażeniami z organizowanych zajęć i wycieczek.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media