Polecamy

Spotkanie wielkanocne w Starostwie z włodarzami gmin i lokalnymi mediami (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne spotkania wielkanocne władz samorządu powiatu skarżyskiego z udziałem włodarzy wszystkich gmin powiatu oraz mediów lokalnych należą do wieloletniej tradycji. Takie spotkanie w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej odbyło się także we wtorek, 17 kwietnia. Na zaproszenie starosty Artura Berusa oraz Zarządu Powiatu odpowiedzieli - burmistrz Suchedniowa Cezary Błach, wójt Bliżyna Mariusz Walachnia, wójt Skarżyska Kościelnego Jacek Bryzik, przewodniczący Rady Powiatu Skarżyskiego Jacek Jeżyk oraz przedstawiciele prasy, radia, telewizji i skarżyskich portali internetowych.

Gości przywitał starosta Artur Berus, który podziękował za przyjęcie zaproszenia, podkreślił otwartość samorządu powiatu skarżyskiego na kontakty z mediami, dziękując jednocześnie za dotychczasową współpracę. Dzieląc się ze wszystkimi wielkanocnym jajkiem - symbolem życia, nadziei i wiary w życie wieczne, starosta złożył życzenia świąteczne. Życzył przybyłym gościom oraz ich rodzinom wszelkiej pomyślności, zdrowia, optymizmu i radosnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym z dala od trosk i zmartwień.

Samorządowcom, życzenia, w imieniu dziennikarzy złożył redaktor Echa Dnia Mateusz Bolechowski. Do życzeń świątecznych dołączył także przewodniczący Jacek Jeżyk, który w imieniu rady powiatu i radnych życzył wszystkim świąt zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego. Nie zabrakło także życzeń od włodarzy gmin powiatu, które złożył w imieniu przybyłych burmistrz Suchedniowa Cezary Błach.

Spotkanie wielkanocne w starostwie upłynęło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Wszyscy goście zostali obdarowani drobnymi upominkami - wielkanocnymi symbolami przygotowanymi przez Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Rodzin Niepełnosprawnych w Skarżysku-Kamiennej.

Zarząd Powiatu Skarżyskiego podczas spotkania reprezentowali: starosta Artur Berus, wicestarosta Anna Leżańska, członkowie zarządu: Katarzyna Bilska, Tadeusz Bałchanowski i Adam Ciok oraz sekretarz Małgorzata Nosowicz i skarbnik Bogusława Wilczyńska.

WS foto: PP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media