Polecamy

18 medali Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” (ZDJĘCIA)

16 kwietnia 2019 w sobotę odbywały się w Targach Kieleckich zawody pn. Grand Prix Polski, które zgromadziły około 200 zawodników z 15 klubów z całej Polski. Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team w ilości 20 zawodników brali udział w tych zawodach i zdobyli 18 medali w tym 8 złotych, dwa srebrne i 8 brązowych medali oraz ZŁOTY MEDAL DRUŻYNOWY. To ogromny progres bowiem w roku ubiegłym zdobyliśmy 14 medali i drugie miejsce drużynowo.

Złote medale zdobyli:
1. Angelika Skorek
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Nadia Pieniążek
4. Albert Malik
5. Zuzanna Wiśniewska
6. Wiktoria Sokół
7. Julia Domagała
8. Monika Świerczyńska

Srebrne medale zdobyli:
1. Borys Świerczyński
2. Agnieszka Pastuszko

Brązowe medale zdobyli:
1. Zuzanna Białek
2. Mateusz Fornal
3. Aleksandra Domagała
4. Agnieszka pastuszko
5. Nikola Pieniążek
6. Maciej Kątek
7. Szymon Zych
8. Ewa Sokół

Punktowane miejsca Od IV do VIII
1. Wiktor Janus
2. Oliwia Milaszkiewicz

Drużynowo:
1. SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-team Skarżysko-Kamienna
2. Chikara Kielce
3. SCK Białystok

Po raz kolejny ogromny sukces klubu, zdobyty na zawodach karate kyokushin.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z postawy moich podopiecznych, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski. To cudowne skarby , wspaniali rodzice, cudowni ludzie. Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich dzieci w zawodach. Za wspaniałe prowadzenie zawodników dziękuję Jackowi Domagale.

Nasz najbliższe plany to dłuższy odpoczynek i dopiero 11 maja wyjeżdżamy na bardzo mocny międzynarodowy turniej full kontakt do Józefowa.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 516171342 oraz 501635935.

 

ZZ

1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek wtorek, 16 kwiecień 2019 07:16 Link do komentarza

    Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku sportowego. Dziękuj.ę rodzicom,opiekunom, a w szczególności zawodnikom za ich postawę na macie. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają dobrym słowem, a sceptykom i oponentom życzę wszystkiego dobrego i zachęcam do brania dobrego przykładu z postawy naszego klubu, a nie tylko jątrzenia za plecami. OSU.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media