Polecamy

„Palma tu i palma tam, to Wielkanoc nadchodzi nam”

Organizowany w Niepublicznym Przedszkolu „ Planeta Dziecka” w Skarżysku- Kamiennej wewnętrzny konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną został rozstrzygnięty. Uczestnicy konkursu przeszli samych siebie w pomysłowości i kreatywności.

Wykorzystane materiały do zrobienia dzieł to głównie: bibuła, krepina, bazie, trawy i krzewy. W przygotowaniu prac konkursowych przedszkolakom pomagali rodzice, czasami dziadkowie lub inni członkowie rodziny. Ważne, że tworząc palmy dzieci spędziły miło czas oraz przyczyniły się do kultywowania tej ważnej, polskiej tradycji. Wszystkie palmy posiadały jedną cechę wspólną - były prześliczne. Komisja złożona z pracowników przedszkola pod przewodnictwem pani dyrektor Małgorzaty Adamczyk po długich i burzliwych naradach podjęła następujące decyzje o wynikach:

I miejsce- Zofia Wróbel
II miejsce- Klara Witek
III miejsce- Wojciech Kondysz

Wyróżnienia:
Antonina Szaniawska, Kacper Kopycki, Anna Markiewicz

Dzięki wspaniałomyślności Pani Dyrektor Małgosi Adamczyk wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.

 

Małgorzata Góźdź

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media