fbpx

Polecamy

Czyj to pies?

Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj skarżyscy policjanci. Schwytali młodego psa rasy prawdopodobnie pitbull, który wałęsał się na jednej z miejskich ulic bez obroży, kagańca i … właściciela. Pies został przekazany do schroniska „Baros” w Suchedniowie, gdzie będzie oczekiwał na swego pana.

Wczoraj wieczorem dyżurny skarżyskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnie młodym pitbullu, który wałęsa się w rejonie placu zabaw przy ulicy Pułaskiego. Na miejscu policjanci zastali czarnego czworonoga z charakterystycznym białym „krawatem”. Pies nie miał ani obroży, ani kagańca, ale sprawiał wrażenie zadbanego. Z uwagi, na brak wiedzy o właścicielu zwierzęcia i w obawie o bezpieczeństwo przechodniów, mundurowi przewieźli psa do komendy, a następnie przekazali go pracownikom schroniska „Baros” w Suchedniowie, gdzie będzie oczekiwał na swojego pana.

 


reklama


Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek wtorek, 30 kwiecień 2019 10:22 Link do komentarza

    To pies z mojej hodowli ZABORSKI'S KENNEL. Sprzedałem szczeniaka Kamilowi K i to On jest właścicielem. Jestem tego pewny. Nikt inny w tym mieście nie posiada psa z mojej hodowli... no jeszcze Pan Prezydent, ale to innym pies. Chętnie go przygarnę bo mam wolny kojec.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media