fbpx

Polecamy

Kradzież rowerów i amfetamina w skarpetce

O kradzież dwóch rowerów podejrzewani są dwaj mieszkańcy gminy Wąchock, którzy zostali zatrzymani przez policjantów skarżyskiej drogówki w sobotni wieczór w Bliżynie. Dodatkowo jeden z nich miał w skarpetce ukryty woreczek z amfetaminą. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

W sobotę około godziny 19 do policjantów drogówki patrolujących krajową „42” w Bliżynie, zgłosiło się dwóch nastolatków. Chłopcy przekazali funkcjonariuszom, że pozostawili przed sklepem swoje rowery, a kiedy wyszli z zakupów jednośladów już nie było.

Rowery warte były odpowiednio 1000 i 1800 złotych. Policjanci przekazali te informacje kolegom z innych patroli i rozpoczęli poszukiwania sprawców kradzieży. Niedługo po tym w rejonie pobliskiej stacji paliw stróże prawa zatrzymali 24 – latka wraz ze skradzionym rowerem.

Podczas kontroli okazało się, że w skarpecie schował woreczek z porcją białego proszku, który wstępnie okazał się amfetaminą. Chwilę później w ręce mundurowych wpadł drugi z rabusiów. Okazał się nim 35 – letni kolega zatrzymanego uprzednio mężczyzny. W pobliskich zaroślach leżał skradziony rower. Obaj sprawcy są mieszkańcami gminy Wąchock. Trafili do policyjnych celi, zapewne dziś usłyszą zarzuty.

Grozić im może nawet 5 – letni pobyt w więzieniu.

 


reklama


Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media