fbpx

Polecamy

Policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier

Policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier Policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach przeprowadzili na terenie miasta działania, w trakcie których zabezpieczyli 3 automaty przeznaczone do nielegalnych gier hazardowych, a także blisko 1200 zł w gotówce.

Skarżyscy kryminalni stawiający na co dzień czoła przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami celno - skarbowymi mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie miasta, prowadzona jest nielegalna działalność hazardowa. Wczoraj podczas prowadzonych wspólnie czynności stróże prawa ujawnili 3 automaty do gier hazardowych. Ponadto zabezpieczyli pieniądze w kwocie prawie 1200 zł pochodzące prawdopodobnie z przestępczego procederu. Dodatkowo jeden z „graczy”, 40 – latek ze Skarżyska, posiadał przy sobie 2 gramy suszu roślinnego, wstępnie zakwalifikowanego jako marihuana.


reklama


Nielegalne przedmioty oraz gotówkę zabezpieczyli funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego. Za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara 3 pozbawienia wolności, podobnie jak za posiadanie środków odurzających.

Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media