fbpx

Polecamy

Marcin Najman na treningu w Akademii Holistycznej (zdjęcia)

Na treningu Skarżyskiego Klubu Bokserskiego gościł znany pięściarz Marcin Najman. Wizyta była związana z galą bokserską Boxing Night 15, zaplanowaną na koniec kwietnia w Starachowicach. Podczas wydarzenia na ringu zaprezentuje się też zawodnik właśnie ze Skarżyskiego Klubu, Jakub Martys.

Marcin Najman w Skarżyskim Klubie Bokserskim pojawił się w trakcie treningu. Pięściarz odbył krótki trening na tarczach z trenerem Krzysztofem Ogłozą, potem była chwila na zdjęcia i rozmowę.

Wizyta Najmana ma związek z galą boksu zawodowego Boxing Night. Odbędzie się ona 28 kwietnia w Starachowicach w miejskiej hali sportowej. Na ringu zadebiutuje wówczas zawodnik ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, Jakub Martys.

Jego przeciwnikiem będzie Igor Porębski, mający za sobą trzy walki w zawodowym boksie, w tym dwie wygrane. Igor trenuje pod okiem Roberta Gortata (byłego boksera i mistrza Polski w boksie amatorskim), brata koszykarza Marcina Gortata.

– Szczerze powiem, że gdy padła propozycja, żeby Jakub walczył na gali, nie wiedziałem o nim nic. Zrobiłem rekonesans i przekonałem się, że ma pozytywne opinie. Nie pęka przed nikim, jest gotowy na każdego. Jest niezbyt znany, ale jestem pewien, że już dużo potrafi – powiedział Marcin Najman, który podczas gali także stanie w ringu.

Jakub ma już za sobą walki w amatorskim boksie, uprawiał też MMA.

- Nie widzę innej opcji jak wygrana – tak debiut komentuje trener Krzysztof Ogłoza.

Bilety na galę ( za 40 i 80 zł) można kupić w recepcji Akademii Holistycznej w Skarżysku, a także na portalu kupbilet.pl.

naszemiasto.pl / paweł wełpa / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media