fbpx

Polecamy

Wyszedł na imprezę, już z niej nie wrócił. Trwają poszukiwania Radka P.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który zaginął dwa lata temu w Skarżysku-Kamiennej. W ramach akcji poszukiwawczej okoliczne lasy przeszukują policjanci z psami, z udziałem wykrywaczy metalu i sond – informuje TVP Kielce. Prokuratura przygotowuje akt oskarżenia w tej sprawie.

Poszukiwania prowadzone są na terenie powiatu skarżyskiego.

- Mamy mnóstwo informacji i te informacje analizujemy - informuje w rozmowie z TVP3 Kielce kom. Kamil Tokarski, rzecznik KWP w Kielcach.

– Wersja jaka została przyjęta w tym śledztwie i która została uprawdopodobniona w wysokim stopniu jest taka, że został pozbawiony życia - mówi Dariusz Dryjas, Prokurator Okręgowy w Kielcach.

Prokuratura właśnie przygotowuje akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom podejrzanym o morderstwo.

Pani Czesława Pasis w rozmowie z TVP Kielce relacjonuje ostatnie informacje na temat poszukiwanego Radka, który zaginął w kwietniu, dwa lata temu. Wyszedł z kolegami na imprezę.


reklama
- Wrócił, rozmawiał jeszcze z kimś przez telefon, ale nie wychodziłam, nie patrzyłam, w jakim jest stanie, czy w ogóle, co z nim jest, po jakimś czasie światło zgasło, klucz się przekręcił. Myślałam, że poszedł spać.

Po kilku miesiącach od zaginięcia Radka policja przyjęła, że mężczyzna nie żyje. Poszukiwanie osoby zamieniło się w poszukiwanie ciała.

Zarzuty postawiono dwóm osobom – Miłoszowi M. zarzut pobicia, Łukaszowi K. zarzut zabójstwa. Ten ostatni do winy się nie przyznaje, potwierdza jedynie udział w bójce. Akt oskarżenia do sądu ma zostać skierowany w maju. 

Więcej: TVP3 Kielce

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media