fbpx

Polecamy

Za nami 44. koncert charytatywny Fundacji „Daj Szansę” (ZDJĘCIA)

23 marca w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się 44. koncert charytatywny Fundacji „Daj Szansę” – wieczór w klimatach muzyki z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku.

Fundacja „Daj Szansę” tradycyjnie na początku każdego roku przyznaje wyróżnienia honorowe tym Darczyńcom, którzy wspierają finansowo Fundację. Darczyńcy Ci, w zależności od wysokości łącznych wpłat na konto Fundacji, otrzymują między innymi wyróżnienia honorowe „Siewca Dobra”, „Złote Serce” oraz certyfikaty Przynależności do Kręgów Fundatorów Fundacji.

Kolejnym wyróżnieniem jest Złote Serce. Otrzymują je Ci Darczyńcy, którzy na rzecz Fundacji przekazali kwotę min. 5 tys. zł. „Złote Serca” otrzymali: Ewa Wojteczek i Jerzy Żmijewski.

Za wpłaty dokonane do końca 2018 r. przyznanych zostało łącznie 8 Certyfikatów Przynależności do Brązowego, Srebrnego, Złotego i Brylantowego Kręgu Fundatorów. Osoby, które na konto Fundacji wpłaciły kwotę powyżej 3 tys. zł otrzymują Brylantowy Certyfikat. Osoby, które na konto Fundacji wpłaciły kwotę od 2501 zł do 3 tys. zł  otrzymały Platynowy Certyfikat. Osoby, które na konto fundacji wpłaciły od 1501 do 2000 zł otrzymują złoty certyfikat, za wpłaty od 1001 do 1500 zł – srebrny certyfikat, a za wpłaty od 501 do 1000 zł otrzymują brązowy certyfikat przynależności do kręgu Fundatorów Fundacji.

Do Platynowego Kręgu Fundatorów dołączyli - Krystyna Górnaś-Salata, Bartosz Bętkowski, Paweł Wężyk, Paweł Krupa, Małgorzata Kwiatkowska, Janusz Kołodziej, Grzegorz Małkus. Do srebrnego kręgu fundatorów dołączyła Monika Mianowska. 

Certyfikat Dobroczynności w podziękowaniu za udzielone wsparcie finansowe w roku 2018 otrzymało po raz trzeci Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Skarżysku-Kamiennej.

Po rozdaniu certyfikatów i wyróżnień, przyszła pora na część artystyczną w wykonaniu stypendystów Fundacji oraz uzdolnionej młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Koncert prowadziła Monika Walczak.

W trakcie koncertu prowadzona była kwesta na fundusz stypendialny Fundacji w której udało się zebrać 2400 zł

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych powiatu skarżyskiego w 2019 r. w zakresie kultury.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media