fbpx

Polecamy

Skarżyski Klub Sportów Walki na Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Malanów 2019 (ZDJĘCIA)

23 marca 2019 w hali sportowej w Malanowie k/ Turku odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Kyokushinkai, które zgromadziły około 250 zawodników i zawodniczek z 25 klubów z całej Polski.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team liczyła 18 zawodników, zdobywając 15 medali i pierwsze miejsce Drużynowe. To ogromny sukces klubu, zdobyty na terenach Wielkopolski. Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach w konkurencji Kata oraz w konkurencji kumite.W jednej i drugiej konkurencji zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki pokazali swoją wysoką klasę. Zdobywając miejsca na podium.

W zawodach wzięło udział kilkoro debiutantów jak: Oliwia Milaszkiewicz czy Wojciech Chłopek, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając w swoich kategoriach punktowane IV miejsca, ponieważ były walki o trzecie miejsca. Nie zawiodła kadrowiczka Oliwia Fornal, która wszystkie swoje walki wygrywała przed czasem. To rokuje dobry wynik na kolejnych zawodach.

Bowiem już 30 marca w Leżajsku odbędą się Mistrzostwa Polski Południowej i Mistrzostwa Polski Młodzików będzie mogła pokazać swoją formę , a 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Polski Południowej będzie można po tym turnieju ocenić jak dobrze jest przygotowana do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Pradze w czerwcu i co trzeba jeszcze poprawić aby była bardzo dobrze przygotowana na te Mistrzostwa w Pradze.

Medale zawodników SKSW:

Złote medale w kumite:

1. Wiktoria Aleksandrowicz
2. Oliwia Fornal
3. Zuzia Wiśniewska
4. Antonina Pastuszko
5. Skorek Angelika
6. Szymon Zych

Srebrne medale w kumite zdobyli

1. Nadia Pieniążek
2. Wiktoria Sokół

Brązowe medale w kumite zdobyli

1. Nikola Pieniążek
2. Aleksandra Domagała
3. Julia Domagała
4. Wiktor Janus

IV miejsca punktowane zdobyli:

1. Zuzanna Białek
2. Mateusz Fornal
3. Wojciech Chłopek
4. Oliwia Milaszkiewicz

Medale w konkurencji Kata zdobyli:

1. Albert Malik – złoto
2. Julia Domagała – brąz
3. Aleksandra Domagała - brąz

Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Kyokushin odbywające się w Malanowie zgromadziły zawodników z kilku różnych federacji karate, prezentujących różne style walki, głównie za zasadzie full kontaktowej. Taki styl walki odpowoada zawodnikom Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Zaborek-Team”. Na turniej do Malanowa pojechało autokarem ze Skarżyska-Kamiennej 18 zawodników w asyście rodziców instruktorów i sędziów Skarżyskiego klubu Sportów Walki „Kyokushin-karate” Zaborek-Team.

Wszyscy startujący zawodnicy z naszego Skarżyskiego Klubu Sportów Walki pokazali hart ducha mocne przygotowanie i serce do walki. Przed nimi kolejny start już 30 marca w sobotę:.. jedne skład pojedzie do Starachowic na Bushi Cup Starachowice 2019, a drugi skład pojedzie na Mistrzostwa Polski Południowej i Mistrzostwa Polski Młodzików do Leżajska. Trzymajmy kciuki za zawodników ze Skarżyska-kamiennej „Zaborek-Team”.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z postawy moich podopiecznych, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski. To cudowne dzieciaczki , wspaniali rodzice, cudowni ludzie. Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich dzieci w zawodach. Dziękuję Jackowi Domagale, który także nie zawiódł, Marcinowi Zychowi za wspaniałą fotorelację z zawodów.

Teraz bierzemy się za treningi i w sobotę 30 marca ruszamy na kolejne dwa turnieje odbywające się w jednym dniu tj. na Turniej Karate do Leżajska i Starachowic. Proszę Trzymajcie za nas kciuki. My damy z siebie wszystko nim powiemy Basta!

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz oferta dla Pań i nie tylko w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 516171342 oraz 501635935. Zajęcia prowadzą wytrawni i wybitni instruktorzy o ogromnym doświadczeniu i oddaniem dla swoje pasji.


reklama


Z.Zaborek

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media