Polecamy

25 medali Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” (ZDJĘCIA)

10 marca 2019 w hali sportowej w Ujeździe k/ Łodzi odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai, które zgromadził około 230 zawodników i zawodniczek z 18 klubów z całej Polski.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team liczyła 25 zawodników, zdobywając 25 medali. To ogromny sukces klubu, bowiem nikt nie wrócił bez medalu. Trener Skarżyskiego klubu Sporów Walki „Kyokushin-Karate” zabrał na te zawody najlepszych swoich podopiecznych, którzy nie zawiedli. Zabrał ze sobą także dwóch debiutantów Wojciecha Chłopek i Krystiana Żmijewskiego, którzy pokazali się z najlepszej strony zdobywając w swoich kategoriach punktowane miejsca. Nie zawiodła kadrowiczka Oliwia Fornal, która wszystkie swoje walki wygrywała przed czasem.

To rokuje dobry wynik na kolejnych zawodach. Już 16 marca w Wadowicach będzie mogła pokazać swoją formę , a 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Polski Południowej będzie można ocenić jak dobrze jest przygotowana do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Pradze w czerwcu.

Medale zawodników SKSW:

Złote medale
1. Albert Malik
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Zuzia Wiśniewska
4. Nadia Pieniążek
5. Garbacz Mikołaj
6. Domagała Julia
7. Skorek Angelika
8. Fornal Mateusz
9. Fornal Oliwia
10. Sokół Wiktoria
11. Zuzanna Wiśniewska
12. Anna Pieniążek
13. Monika Świerczyńska

Srebrne medale zdobyli
1. Wojciech Chłopek
2. Dominika Garbacz
3. Julia Aleksandrowicz
4. Borys Świerczyński
5. Świerczyńska Maja
6. Aleksandra Domagała
7. Borys Leśniewski

Brązowe medale zdobyli
1. Szymon Zych
2. Maja Oleksiak
3. Maciej Garbacz
4. Nikola Pieniążek
5. Antonina Pastuszko

Ogólnopolski Turniej Karate odbywający się w Ujeździe zgromadził zawodników z kilku różnych federacji karate. Zdobycie medalu z zawodnikami z innego stylu walki niż większość turniejów w których uczestniczy SKSW „Kyokushin-Karate” to sukces. Na turniej do Ujazdu pojechało autokarem 25 zawodników w asyście rodziców instruktorów i sędziów Skarżyskiego klubu Sportów Walki „Kyokushin-karate” Zaborek-Team. Wszyscy startujący zawodnicy z naszego Skarżyskiego Klubu Sportów Walki pokazali hart ducha mocne przygotowanie i serce do walki. To dowód, że byli mocno przygotowani i są przygotowani do walk turniejowych.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z postawy moich podopiecznych, powiedział po powrocie z sensei Zbigniew Zaborski. To cudowny team, wspaniali rodzice, cudowni ludzie. Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich pociech w tak bardzo mocnym turnieju. Dziękuję mojemu synowi za prowadzenie zawodników podczas walk instruktorowi naszego klubu ongiś zawodnikowi kadry narodowej senpai Bartkowi Pająkowi, Dziękuję Jackowi Domagale, który także nie zawiódł, Marcinowi Zychowi za wspaniałą fotorelację z zawodów.

Teraz bierzemy się za treningi i w sobotę 16 marca ruszamy na kolejny Turniej Karate do Wadowic. Proszę Trzymajcie za nas kciuki. My damy z siebie wszystko nim powiemy Basta!

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, o czym świadczą nasze wyniki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz oferta dla Pań i nie tylko w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy pod numerami telefonów:

601206812, 516171342 oraz 501635935. Zajęcia prowadzą wytrawni i wybitni instruktorzy o ogromnym doświadczeniu i oddaniem dla swoje pasji.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media